Sofa w salonie. 10 modnych narożników

Sofa w salonie. 10 modnych narożników

Autor: Urszula Tatur
16 gru 2020 20:25

Narożnik to idealny wybór do salonu, w którym spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi. Sprawdzi się w każdym wnętrzu, będąc prawdziwą gwiazdą strefy wypoczynku.

Salon to jedyne pomieszczenie, które śmiało mogłoby konkurować z kuchnią o tytuł serca całego domu. Tu musi się znaleźć odpowiednio zaprojektowana przestrzeń do bycia razem – piękna i wygodna jednocześnie. Dlatego kluczową decyzją może okazać się wybór mebli.

Wybierając meble do salonu szczególną uwagę warto poświęcić meblom wypoczynkowym. To one wyznaczają przecież naszą domową strefę komfortu. Z jednej strony sofa powinna być na tyle duża, aby wygodnie pomieścić wszystkich domowników, z drugiej nie może zdominować wnętrza. Dlatego idealnym wyborem może okazać się narożnik. 

Jeśli chcemy uczynić z narożnika element dekoracyjny salonu, postawmy na welurowe obicie w głębokim odcieniu złotego karmelu, butelkowej zieleni czy granatu. Innym sposobem na ożywienie aranżacji będą kolorowe poduszki, którymi udekorujemy sofę. Dzięki nim pokój dzienny nabierze też przytulności.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także