×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. 10 nowości z polskich sklepów

Sofa w salonie. 10 nowości z polskich sklepów

Autor: Marta Ustymowicz
11 paź 2015 19:44

Największą popularnością wśród sof do salonu, cieszą się narożniki. Zobacz najnowsze propozycje producentów.

Narożniki mają wiele zalet i właśnie dlatego są tak chętnie wybierane przez Polaków do aranżacji salonu. Doskonale sprawdzają się zarówno w małych wnętrzach, jak i przestronnych i dużych. Można je ustawić przy ścianie w kącie pokoju lub wysunąć na środek pomieszczenia. Świetnie komponują się z niskimi pufami czy fotelem w designerskim stylu.

Dzięki narożnikom zyskujemy dużą powierzchnię do siedzenia w salonie. Małe modele pomieszczą spokojnie 4 - 5 osób, zaś modele przeznaczone do dużych pomieszczeń, więcej niż 10 osób. Na otomanie można się wygodnie położyć, a regulowane zagłówki czy wysuwane spod siedziska podnóżki, zapewnią dodatkowy komfort wypoczynku. Ciekawym rozwiązaniem do większych salonów, są narożniki modułowe. Poszczególne moduły możemy sami układać według własnych upodobań. Spinać w jedną całość lub rozłączać, tworząc tym samym nietypową strefę wypoczynku. 

Ogromną zaletą narożników jest duża powierzchnia spania, zapewniająca porównywalny komfort, jaki dają tradycyjne łóżka sypialniane. Ponadto narożniki wyposażone są także w duże pojemniki na pościel umieszczone w otomanie. To doskonałe miejsce do przechowywania kołder i poduszek czy grubych koców. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także