×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. 15 modnych narożników

Sofa w salonie. 15 modnych narożników

Autor: Marta Ustymowicz
15 wrz 2015 15:54
Aktualizacja: 16 wrz 2015 08:36

Narożniki to najmodniejsze meble tapicerowane wybierane przez Polaków. Zobacz jakie modele cieszą się największą popularnością.

Wybierając sofę do salonu w pierwszej kolejności kierujemy się jej wyglądem. Często jednak to, co ukryte jest w środku ma znacznie większe znaczenie. Narożniki należą do najchętniej kupowanych mebli, ponieważ wyposażone są w wiele przydatnych funkcji oraz same w sobie są znacznie bardziej praktyczne, niż tradycyjna sofa.

Zapewniają więcej miejsca do siedzenia. Większość dostępnych na rynku modeli posiada funkcję spania, a wraz z nią również pakowny pojemnik na pościel. Popularnością cieszą się narożniki modułowe, które możemy modyfikować według własnego uznania. Z modułów możemy stworzyć sofę, narożnik, szezlong, fotel czy porozdzielać na pojedyncze pufy. 

Nowoczesne modele narożników wyposażone są często w funkcję relaksu. Dzięki specjalnym mechanizmom możemy regulować kąt nachylenia oparcia, wysuwać podnóżki, podnosić zagłówki. Dla miłośników zaawansowanych technologii producenci oferują narożniki, które w specjalnych schowkach mają podłączenie do USB lub ładowarkę do iPoda. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także