Sofa w salonie: 15 narożników i kanap w modnych kolorach! Zobacz piękne zdjęcia!

Sofa w salonie: 15 narożników i kanap w modnych kolorach! Zobacz piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
03 marz 2021 08:49

Zielona, niebieska, a może różowa? Kolorowa sofa w salonie to świetny pomysł. Będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Nada ton całej aranżacji. Zobaczcie piękne, kolorowe sofy dostępne w polskich sklepach.

Sofa w salonie musi być! To podstawa każdej aranżacji. Powinna być bardzo wygodna i efektowna. Sofa często jest bowiem głównym elementem, który decyduje o stylu i charakterze całej aranżacji salonu. Warto więc wybrać odpowiedni model. Bo często sofa to zakup nie na jeden sezon, a na lata. Zastanów się więc dobrze co ci się podoba i co chcesz mieć w swoim salonie. Następnie przyjrzy się bliżej dostępnej ofercie producentów. Internet ci to z pewnością ułatwi, więc skorzystaj z tej możliwości. 

Jaką sofę wybrać do salonu, aby wyglądała świetnie? Postaw na kolor. Będzie modnie i pięknie. Sofa, narożnik lub fotel w intensywny wybarwianiu tapicerki będzie mocnym elementem w aranżacji salonu. Stanie się główną dekoracją wnętrza, które przyciągnie oko i zachwyci oryginalnością. Kolorowa sofa to doskonały pomysł na coś mniej standardowego niż szary narożnik, który chętnie gości w polskich domach i mieszkaniach. Warto podjąć wyzwanie i wyróżnić się! 

Kolorowa sofa wymaga odpowiedniej aranżacji salonu. Jeśli będzie w mocnym, intensywnym kolorze to cała reszta powinna być stonowana. Dotyczy to zarówno wykończenia ścian, jak również innych mebli oraz dodatków. Taka sofa nie może mieć konkurencji. Zbyt duża ilość wzorów i kolorów w jednym pomieszczeniu sprawi, że będzie ona wyglądało po prostu brzydko i mało estetycznie, a więc osiągniesz efekt całkowicie odwrotny do zamierzonego. Co więc i jak ze sobą łączyć? Sofa w mocnym, zielony kolorze będzie pięknie wyglądała w jasnym salonie, w którym ściany wykończone zostaną uniwersalną bielą, spokojnymi beżami, a podłoga drewnem. Meble możesz wybrać białe lub drewniane, a tekstylia pastelowe. Niebieska sofa to także świetny wybór do salonu. Będzie pasowała do jasnych szarości, ciemnych szarości oraz do srebrnych elementów. Sofę w żółtym kolorze możesz połączyć z beżami, brązami oraz drewnem. Takie zestawienia będę super. Pamiętaj, że biel to kolor uniwersalny i ponadczasowy, który praktycznie z każdym kolorem stworzy piękne połączenie. Wykorzystaj go w swoim salonie.

 

 

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także