×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. Modne pomysły na wypoczynek

Sofa w salonie. Modne pomysły na wypoczynek

Autor: Alicja Pietrowska
28 wrz 2015 12:07
Aktualizacja: 29 wrz 2015 08:39

Sofa to podstawowy element wyposażenia salonu. Ich wybór w sklepach jest bardzo duży. Którą z nich wybrać? W galerii kilka modnych pomysłów.

Nowoczesne sofy, narożniki oraz kanapy potrafią wspaniale urozmaicić wnętrze salonu. Bogactwo kolorów i ich różnorodna stylistyka, sprawiają, że sofa w salonie może stać się jego prawdziwą wizytówką.

Niezaprzeczalną zaletą wypoczynków dostępnych aktualnie w salonach meblowych są ich kształty i coraz ciekawsze wzornictwo. Możemy wybierać spośród projektów klasycznych, lub typowo nowoczesnych. Najczęściej możemy spotkać sofy, narożniki lub kanapy w stonowanych kolorach, w bieli, écru, beżach, szarościach i brązach. Nie brakuje także bardziej intensywnych barw. Sofa w kolorze bordo, zielonym czy niebieskim świetnie sprawdzi się w roli mocnego akcentu we wnętrzu. Bardzo modne jest zestawianie stonowanej kolorystyki z dekoracyjnymi poduszkami. 

W sofach o wzornictwie bardziej tradycyjnym bryły wyłamują się spod dominującej od kilku sezonów surowej geometrii. Boki takich sof często są lekko odchylone lub zaokrąglone, a ich siedziska miękkie i rozłożyste. Z kolei modele nowoczesne są pozbawione ozdobników, choć zdarza się, że producenci stosują urozmaicenia typu pikowanie, stebnowanie i inne oryginalne przeszycia. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także