Sofa w salonie. Nowoczesne modele z funkcją relaksu.

Sofa w salonie. Nowoczesne modele z funkcją relaksu.

Autor: Marta Ustymowicz
16 wrz 2014 07:30

Dobrze jest, kiedy oprócz ciekawego dizajnu meble posiadają również funkcje ułatwiające życie. Dlatego warto jest wybrać sofę, która sprawi, że siedzenie na niej będzie absolutnie komfortowe.

Wygodniejsze od klasycznych sof są narożniki, ponieważ dzięki swojej wielkości dają sporo miejsca do siedzenia, a nawet leżenia. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na ustawienie w pokoju ogromnego narożnika. Dlatego więc dobrze jest wybrać sofę, która posiada cały asortyment funkcji, które skutecznie podnoszą nasz komfort życia. 

Najpopularniejszą funkcją są regulowane podnóżki, które wysuwają się spod siedziska sofy. To alternatywa dla klasycznych podnóżków, na które często nie ma miejsca w pokoju. Równie praktyczną funkcją jest możliwość regulowania oparcia w sofie, dzięki czemu całe siedzisko możemy dostosować do pozycji własnego ciała. 

Popularnością cieszą się także sofy posiadające w bocznych elementach półki na drobne przedmioty, a także półko-stoliczki, na których z powodzeniem można ustawić kubek z kawą. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także