Sofa w salonie. Pięknie modele, które musisz zobaczyć

Sofa w salonie. Pięknie modele, które musisz zobaczyć

Autor: Marta Ustymowicz
18 marz 2015 13:45

Sofa w salonie jest meblem reprezentacyjnym. Oprócz ciekawej sylwetki, musi zachwycać barwą, innowacyjnością wykonania oraz zapewniać maksymalną wygodę. Zobaczcie sofy, które odznaczają się dokładnie takimi cechami.

Sofa w salonie jest niekwestionowaną królową. Choćby skupiały się wokół niej najpiękniejsze meble, to to właśnie na sofie odpoczywamy, sadzamy swoich gości czy spędzamy wolny czas z rodziną. Warto więc uczynić z niej mebel reprezentacyjny, który w salonie będzie grał pierwsze skrzypce.

Do wyboru mamy wiele różnych modeli, które z łatwością dopasujemy do stylu i wielkości wnętrza. Szukając wymarzonego modelu, warto zastanowić się, jakie funkcje ma spełniać sofa w naszym salonie. Czy ma być wyłącznie piękną ozdobą, zapewniać relaks, czy także przestrzeń do spania. Znając odpowiedź na pytania dotyczące własnych potrzeb, łatwiej dobierzemy idealny model. 

Obserwując modele sof i narożników, jakie pojawiają się w salonach meblowych, można zauważyć, że producenci bardzo wiele uwagi przykładają do komfortu siedzenia. Dzięki temu siedziska są miękkie, wyposażone w doskonale wyprofilowane oparcia, które często dodatkowo posiadają ukrytą wewnątrz funkcję relaksu. Odchodzi się dziś od ciężkich i masywnych sof, które dominują wyglądem przestrzeń salonu, na rzecz modeli o lekkiej konstrukcji - na cienkich nóżkach lub minimalistycznym wyglądzie. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najciekawsze modele sof do dużych i małych salonów. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także