PARTNER PORTALU
Sofa w salonie. Postaw na najmodniejszy fiolet

Sofa w salonie. Postaw na najmodniejszy fiolet

Autor: Alicja Pietrowska
06 paź 2016 11:34

Sofa obita fioletową tkaniną sprawi, że wnętrze salonu zyska ciekawy i niebanalny wygląd. Sprawdź jak pięknie się prezentuje.

Fiolet to jeden z ciekawszych kolorów, który pięknie prezentuje się we wnętrzu salonu. Odcienie jagodowe, jeżynowe i fiołkowe wniosą do wnętrza styl i charakter. Umiejętne zastosowanie fioletu we wnętrzu nie jest sprawą prostą. Zbyt dożo dużo ciemnego koloru położonego np. na ścianach może przytłaczać, zaś zbyt jaskrawy fiolet może być zbyt agresywny. W wnętrzach warto go więc zastosować z umiarem i nie traktować zbyt dosłownie.

Możemy na przykład wprowadzić go pod postacią zgrabnej sofy, bądź rozłożystego narożnika. Mebel świetnie skomponuje się z bielą ścian lub ze złamanymi, przydymionymi, wpadającymi w szarości powierzchniami. Sofa w odcieniu jagodowym, jeżynowym, lila bądź fiołkowym sprawią, że wnętrze zyska zupełnie nowy wygląd. Fioletowa sofa doskonale prezentuje się również w otoczeniu takich zestawień kolorystycznych jak brązy, szarości czy kremy. Znakomicie współgra z drewnianymi meblami i parkietem.

Przyjrzyjmy się bliżej sofom w pięknym kolorze fioletowym. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także