×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. Zobacz, które modele są najmodniejsze

Sofa w salonie. Zobacz, które modele są najmodniejsze

Autor: Alicja Pietrowska
23 paź 2015 13:44
Aktualizacja: 26 paź 2015 07:50

Okres zimowy nieodłącznie kojarzy nam się z wieczorami spędzonymi w ciepłym domu na wygodnej sofie. Które modele są aktualnie na topie? Prezentujemy kilka najciekawszych.

W okresie jesienno-zimowym chętniej zwracamy uwagę na meble, które dają poczucie wygody i komfortu. Trudno się temu dziwić. Podczas, gdy za oknem plucha, większość czasu wolnego spędzamy w domu, głównie przed telewizorem na przyjemnej w dotyku, miękkiej sofie. 

Wychodząc naprzeciw potrzebie komfortu prezentujemy kilka modeli wpisujących się w wiodące trendy wnętrzarskie. Miękkie siedzenia, miłe w dotyku tkaniny, wysokie zagłówki oraz podłokietniki elegancko zamykające bryłę mebla to cechy najmodniejszych aktualnie mebli wypoczynkowych. Zgrabne sofy w formie prostokąta oparte na klasycznych, drewnianych nogach tworzą razem proste, a jednocześnie bardzo atrakcyjne meble, których ponadczasowa klasyka doda szyku każdemu wnętrzu. 

Projektanci chętnie łączą ze sobą różnorodne tkaniny i faktury materiałów tapicerskich, dzięki czemu powstają meble o oryginalnym, „trójwymiarowym” charakterze. Wykorzystanie poduszek w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach dodatkowo potęguje ten wizualny efekt.

Najmodniejsze sofy, dzięki uniwersalnej stylistyce oraz formie dobrze prezentują się praktycznie w każdym wnętrzu, tak nowoczesnym, jak tradycyjnym czy awangardowym. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także