×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. Zrób ją sam z... Malucha!

Sofa w salonie. Zrób ją sam z... Malucha!

Autor: Alicja Pietrowska
16 lip 2015 14:21

To chyba pierwszy samochód, który wjechał na 4 piętro. Zobacz jak można zrobić sofę, inspirowaną motoryzacją. To prawdziwa gratka dla pasjonatów czterech kółek, którzy marzą o ciekawym urządzeniu swojego mieszkania.

Mebel zrobiono na bazie oryginalnych części legendarnego już Fiata 126 p. Przy projekcie pracowało 7 osób, przez prawie 2 miesiące. Złożenie mebla zabrało więcej czasu niż dwóch kompletnych samochodów. Także koszt wykonania był masakryczny, za te pieniądze - jak mówi sam właściciel - można kupić kilka mebli wypoczynkowych, dobrej jakości. Sporo potrzeba, aby wyprodukować taki mebel, ale cały wysiłek się opłaca. Sofa z malucha jest bowiem jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna, a także konstruowana z pietyzmem, dowcipem oraz z myślą o konkretnym użytkowniku. 

Taki mebel, może być sygnowany tabliczką z numerem seryjnym oraz nazwiskiem pierwszego właściciela mebla, która wygląda jak blachy rejestracyjne. Po co? Przede wszystkim dlatego, że nie jest to masowa produkcja. Przez czasochłonny proces powstawania takiego mebli zyskujemy pewność, iż podobnej kanapy nie zobaczymy u sąsiadów czy znajomych, podczas kolejnych odwiedzin. Takie meble z czasem mogą stać się także cennym dobrem kolekcjonerskim.

Jak je zrobić? Nie jest to łatwe, ale to być prawdziwa gratka dla maniaków motoryzacyjnych. 

  

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także