Sofa z barem. Wygodne meble do salonu. Piękne kolekcje!

Sofa z barem. Wygodne meble do salonu. Piękne kolekcje!

Autor: Ewa Kozioł
25 marz 2022 14:13

Sofa czy narożnik z barem to świetny wybór do każdego salonu. Zyskujemy nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale też przestrzeń do przechowywania rzeczy, które lubimy mieć pod ręką. To proste i bardzo przydatne rozwiązanie.

Meble wypoczynkowe w strefie dziennej coraz częściej przykuwają wzrok oryginalnym wzornictwem i nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwiększają komfort i sprawiają, że popołudniowy relaks na kanapie przenosi nas do wnętrzarskiego świata luksusu. Praktyczny moduł, dostępny w Gala Collezione w kolekcjach Loggia, Plaza, Domo, Volta, Calpe, Belluno i Massimo, znacząco rozszerza tradycyjne funkcje mebla. Po pierwsze – dzięki drewnianemu blatowi bar może pełnić rolę niewielkiego stolika, na którym odstawimy szklankę z napojem lub przekąskę podczas oglądania telewizji, odłożymy książkę czy laptop. Po drugie – meble z opcją baru kryją w sobie niewielki schowek, który wykorzystamy do przechowywania rzeczy, które lubimy mieć pod ręką. To proste i jak się okazuje bardzo przydatne rozwiązanie pozwala na zachowanie porządku wśród przedmiotów, które lubią się zawieruszać i wyznaczenie dla nich stałego, łatwo dostępnego miejsca. Ładowarka do telefonu, piloty do telewizora czy sprzętu stereo, etui na okulary, chusteczki do nosa – dzięki poręcznemu schowkowi wszystko to można szybko i łatwo schować.

W niektórych modelach bar jest wyposażony w blat unoszony do góry, w innych – jest on montowany na specjalnym metalowym „ramieniu”, które umożliwia jego ustawienie w pozycji pozwalającej na położenie na nim dokumentów, tabletu czy laptopa. Takie rozwiązanie sprawia, że sofa staje się wygodnym miejscem do pracy w ramach home office.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także