PARTNER PORTALU
Sofa z miękkimi poduszkami - stwórz przytulny kącik wypoczynkowy!

Sofa z miękkimi poduszkami - stwórz przytulny kącik wypoczynkowy!

Autor: bm
13 maj 2019 12:17

Duże, miękkie poduchy mogą odmienić naszą sofę i sprawić, że zyska ona nowy wizerunek. Mogą być w zbliżonym kolorze do całego mebla lub zupełnie odwrotnie - kontrastować z nim, tworząc ciekawą kompozycję odcieni.

Twój kącik wypoczynkowy wydaje ci się mało przytulny i niezbyt wygodny? Znudziły ci się kolory i kształt sofy? Łatwo można rozwiązać oba problemy jednocześnie, dobierając do sofy duże, miękkie poduszki w wybranym odcieniu. Często takie poduchy są integralnym elementem kanapy, ale nawet wtedy można je wymieniać na inne - dzięki temu uzyskamy efekt metamorfozy salonu.

Poduszki w kolorze identycznym jak oparcie i siedzisko nowoczesnej w formie sofy sprawią, że będzie ona wyglądała na bardziej wygodną i miękką, złagodzą jej geometryczne kształty i wrażenie minimalizmu. Jeśli zechcemy powrócić do nieco surowego klimatu wnętrza, wystarczy poduchy zdjąć. Z kolei układając na sofie kolorowe poduszki, kontrastujące z siedziskiem, możemy spodziewać się wizualnego odświeżenia pokoju, zwłaszcza jeśli dopasujemy do poduszek również inne dodatki, np. zasłony, dywan czy dekoracyjne drobiazgi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także