PARTNER PORTALU
Stół do jadalni. Postaw na nowoczesność

Stół do jadalni. Postaw na nowoczesność

Autor: Urszula Tatur
06 wrz 2021 15:05

Stół zaprojektowany, aby cieszyć i zachwycać z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom designu – w szczególności tym, którzy kochają imprezy, a ich życie kręci się wokół kulinarnych emocji.

Fiorentina zdecydowanie zaznacza swoją obecność w kolekcji BoConcept. Posiada charakterystyczny system rozkładania blatów „butterfly” – sprytnie ukryty w imponującej rzeźbiarskiej formie podstawy – i dokonuje niemal niemożliwego, znajdując w praktycznej funkcjonalności czystą rozrywkę. Stół dla intymnej kolacji dla dwojga może zostać przekształcony w 12-osobowy bez najmniejszego wysiłku.

Będąc następcą popularnego stołu Milano, Fiorentina dostępna jest w nowych kolorach i wyjątkowych materiałach. Metalowe detale ramy zamieniono na wyszukane matowe czernie i biele, z kolei organiczny kształt podstawy można teraz zamówić w modnym kolorze szarego popiołu. Stół zachęca do stworzenia spójnej tonacji barw w swojej jadalni, przy akompaniamencie wyrazistych dodatków, takich jak dywan o ciekawej teksturze, czy ceramiczny wazon, dopełnionymi kojącymi odcieniami szarości.

Fiorentina zachwyca swoim wyglądem z każdej strony. Jej design można podziwiać z każdego kąta, co sprawia, że będzie stanowić centrum uwagi w każdym wnętrzu. Fiorentinę można dostosować do różnego stylu i budżetu. Z Milano, Alicante i Fiorentiną, BoConcept posiada w swojej ofercie trzy różne stoły, w trzech różnych przedziałach cenowych i o trzech różnych wyglądach. Perfekcyjnie zgrany duet z każdym z nich stworzą krzesła do jadalni Princeton w wybranym kolorze i tapicerce.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także