Szary narożnik do salonu. Modny i bardzo wygodny. Piękna kolekcja!

Szary narożnik do salonu. Modny i bardzo wygodny. Piękna kolekcja!

Autor: Ewa Kozioł
13 lis 2022 14:39

Szary narożnik do doskonały wybór do salonu urządzonego w każdym stylu. Ponadczasowa i modna kolorystyka sprawia, że będzie pasował do aranżacji w bieli, czerni, graficie czy pastelach. Stworzy też doskonały duet z drewnem, kamieniem czy betonem.

Narożnik Tender ma delikatnie obłe kształty i wysokie, drewniane nóżki. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnym salonie urządzonym w chłodnej kolorystyce. Doskonale wkomponuje się także w pastelowe wnętrze i te w klimacie retro. Dzięki drewnianym przednim nóżkom i stonowanym kolorom, wkomponuje się także w aranżacje w stylu skandynawskim.

Zdjęcie: Salony Agata

Szara kolorystyka narożnika tkaniny sprzyja wyciszeniu. Przyjemna w dotyku tkanina pozwala zatopić się w siedzisku i wypoczywać wygodnie w rodzinnym gronie. Tkanina jest odporna na mechacenie i trudnościeralna.

Podczas wypoczynku możesz oprzeć się na wysokich, zaokrąglonych podłokietnikach lub na miękkich poduchach. Wypełnienie z pianki i sprężyn falistych tworzy elastyczną powierzchnię. Podczas długich wieczorów narożnik warto rozłożyć, by móc rozprostować nogi i przyjąć maksymalnie wygodną pozycję.

Zdjęcie: Salony Agata

Narożnik posiada funkcję spania i pojemnik. Wystarczy wysunąć siedzisko i złożyć oparcie. Z pojemnika, znajdującego się pod siedziskiem możesz korzystać w trakcie rozkładania narożnika.

Wymiary: 92 x 143 x 235 cm (wysokość x głębokość x szerokość).

Wymiary powierzchni spania: 135 x 191 cm.

Cena: 2.219 zł.

Narożnik Tender można kupić w Salonach Agata.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także