Takie kuchnie pod zabudowę robiliśmy w 2016 roku

Takie kuchnie pod zabudowę robiliśmy w 2016 roku

Autor: Alicja Pietrowska
15 sty 2017 08:00

Meble pod zabudowę pozwalają urządzić nasze wnętrze zgodnie ze wszystkimi potrzebami. Sprawdź wzornictwo oraz rozwiązania, które preferowali Polacy w ubiegłym roku.

Obserwując projekty mebli kuchennych pod zabudowę, które cieszyły się popularnością w minionym roku, można z całą pewnością stwierdzić, że ten sezon należał do bieli, drewna i szarości. Polacy chętnie stosowali te bezpieczne i uniwersalne rozwiązania kolorystyczne i wzornicze nawet w ramach jednego projektu. Jako baza, królowały też ciepła paleta barw i pastele. 

Inspiracją dla projektantów była stylistyka nowoczesna oraz wszelkie nawiązania do wnętrz loftowych i skandynawskich, charakteryzujących się funkcjonalnością, prostą formą i przywiązaniem do natury przez wykorzystanie naturalnych materiałów. Projektanci docenili światło oraz rozwiązania poprawiające komfort korzystania z kuchni. Dzięki temu kuchnia zyskała świeży i przestrzenny wygląd, a praca w niej stała się prawdziwą przyjemnością. 

Już od jakiegoś czasy Polacy chętnie korzystają z takich pomysłów jak wyspa, półwysep czy bar, które świetnie prezentują się we mieszkaniach, w których kuchnia tworzy jedną całość z otwartą strefą dzienną lub jadalnią. Wygodne stołki, ustawione od strony salonu to kolejny sposób na komfort i wygodę w domu. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także