PARTNER PORTALU
Telewizor wśród książek - czyli jak zaaranżować... meblościankę

Telewizor wśród książek - czyli jak zaaranżować... meblościankę

Autor: bm
08 paź 2019 14:08

Telewizor może tworzyć ciekawą kompozycję z półkami pełnymi książek i ciekawych bibelotów, np. pamiątek z podróży. Ważne jest jednak, by harmonijnie i pomysłowo zaaranżować taki układ - nieoceniona będzie tu nowoczesna meblościanka.

Zestaw mebli, które zapełnią w całości lub tylko częściowo ścianę w salonie, to bardzo praktyczne rozwiązanie - dzięki niemu zmieścimy na ścianie zarówno spory księgozbiór, jak i zestaw audio-wideo, a także dekoracyjne bibeloty, które wielu z nas lubi kolekcjonować i eksponować. Meblościanka - szczególnie taka, której moduły możemy dowolnie ustawiać, w zależności od potrzeb i upodobań, umożliwia funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza bez wrażenia jego przeładowania. Pod warunkiem oczywiście, że dostosujemy jej wielkość, układ modułów i wypełnienie do rozmiarów i kształtów pomieszczenia.

Telewizor umieszczony w towarzystwie książek nie rzuca się w oczy tak bardzo jak ekran wyeksponowany na pustej ścianie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można też go łatwo ukryć, np. za frontami przesuwnymi. Jest to świetny patent dla tych osób, które telewizję oglądają tylko od czasu do czasu, a na co dzień wolą na ekran nie patrzeć.

Meblościanka może zajmować całą ścianę we wnętrzu albo nawet dwie - pod warunkiem, że pomieszczenie jest przestronne. Może też być minimalistyczna i składać się tylko z kilku elementów. W przypadku wersji modułowych można tworzyć wiele różnych układów półek otwartych i zamkniętych i dobierać elementy w różnych kolorach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także