PARTNER PORTALU
Tomek Rygalik znowu projektuje dla Miloni. Piękny stół!

Tomek Rygalik znowu projektuje dla Miloni. Piękny stół!

Autor: Justyna Łotowska
26 paź 2022 14:19

Polska marka Miloni tworzy drewniane stoły i meble, łącząc współczesne trendy i fachowe rzemiosło. Także najnowsza propozycja Moa, stworzona przez Tomka Rygalika, to mebel tworzony z pasją i z miłością do rękodzieła.

Bijącym sercem produkcji Miloni, marki wykorzystującej wyłącznie sezonowane dębowe drewno, są właściciele - Magda i Mateusz Nowotnik.  O koncepcję najnowszej kolekcji Moa poprosili Tomka Rygalika, designera doskonale interpretującego koncepcję tożsamości przestrzeni życiowej.

Premierowa odsłona stołu Moa, z misternym wykonaniem i wykończeniem, dzięki umiejętnie poddanemu obróbce drewnu, miała miejsce w październiku 2022 roku. 

Stół Moa to już trzeci projekt Miloni realizowany wspólnie ze Studiem Rygalik. Polska marka, sygnowana przez Tomka Rygalika, od wielu lat jest rozpoznawana na całym świecie. Projekty polskiego designera można było oglądać w Monachium, Nowym Jorku, Tokio, Walencji i Wiedniu, były również prezentowane na łamach międzynarodowej prasy: „Icon”, „Interni”, „Wallpaper”, „Experimenta”, „Blueprint”, „New York Times” i „Financial Times”.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także