PARTNER PORTALU
Trendy 2021. Komoda w salonie. Te meble są modne!

Trendy 2021. Komoda w salonie. Te meble są modne!

Autor: Ewa Kozioł
07 paź 2021 13:25

Rzeźbiarskie fronty, łączenie różnych materiałów, kolory ziemi, jasne i bardzo ciemne gatunki  drewna. Te komody są modne. Zobacz jakie trendy na jesień 2021 przygotowali styliści Bonami.

Trend 1. Rzeźbiarskie fronty

Jednym z najnowszych trendów są fronty z efektem 3D w postaci fal, rowków, wypukłości czy rzeźbionych elementów ozdobnych, które pojawiają się w na meblach w nowoczesnej interpretacji.

Trend 2. Łączenie różnych rodzajów materiałów

Najnowsze modele komód często są wykonane z różnych materiałów, np. różnych rodzajów drewna,
plecionki lub metalu. Takie oryginalne łączenia wyróżniają mebel na tle innych. Zwykle pojawiają się w stylu boho, rustykalnym oraz industrialnym.

Trend 3. Kolory ziemi

W tym roku we wnętrzach dominują naturalne materiały i ziemiste odcienie, co widać również w projektach komód. Często akcent kolorystyczny jest dodatkiem do drewnianej struktury.

Trend 4. Urok jasnego drewna

Jasne meble optycznie powiększają przestrzeń, polubią się więc z małymi mieszkaniami. W tych większych, aby wydobyć urok drewna, komodę warto postawić na ciemniejszej ścianie lub uzupełnić dodatkami w wyrazistych kolorach. Modne są również kontrastowe zestawienia jak połączenie jasnych gatunków drewna z czarnymi elementami dekoracyjnymi.

Trend 5. Egzotyczne drewno i różne odcienie czerni

Takie komody prezentują się stylowo i elegancko. Ponieważ wnoszą do wnętrza ciepło i intymność, idealnie sprawdzą się w sypialni lub gabinecie, które powinny być przytulne.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także