Trendy 2021: sofa w salonie. Nowe kolekcje kanap i narożników!

Trendy 2021: sofa w salonie. Nowe kolekcje kanap i narożników!

Autor: Ewa Kozioł
22 marz 2021 09:54

Te modele sof i narożników odpowiadają na najnowsze trendy. Projektanci firmy MP Nidzica w swoich premierowych modelach postawili na maksymalny komfort. Nowe kolekcje wpisują się idealnie w nowoczesny, ale też przytulny i funkcjonalny klimat wnętrz.

Wśród dostępnych nowości oprócz wielu możliwości aranżacyjnych – od sofy, szezlonga po narożnik – mają między innymi szersze siedziska, szklaną półkę, dodatkowe miejsce do przechowywania, czy dużą, wygodną funkcję spania.

Miękka, nietypowa, kompaktowa

Sofa modułowa Nino składa się z trzech z modułów o szerokości siedziska równej 1 metra, na których wypoczywać może komfortowo nie jedna, a dwie osoby. Dodatkowo, poprzez położenie oparcia, każdy z elementów w łatwy sposób zmienia się w powierzchnię do spania. Wszystkie moduły wyposażone są także w pojemnik na pościel, tak więc bez względu na opcję, którą wybierzemy, zarówno sofa jak i narożnik, zapewnią dodatkowe powierzchnie do przechowywania. 

Dla miłośników klasycznego wzornictwa

Sofa Milo to rozwiązanie idealne dla miłośników klasycznego wzornictwa i ponadczasowej wygody. Solidna metalowa rama, wysokoelastyczna pianka HR i silikonowy wkład poduch oparciowych tworzą niezwykle komfortowe połączenie. Sofa sprawdzi się zarówno podczas krótkiej popołudniowej przerwy, jak i w trakcie wypoczynku nocnego, dzięki funkcji spania i pojemnikowi na pościel.

Skandynawski styl z loftowym akcentem

Zestaw Modo to nowoczesne połączenie skandynawskiego stylu z loftowym akcentem w postaci ozdobnej, metalowej ramki. Wygodę użytkowania zapewnia dodatek silikonu w poduchach oparciowych oraz poduszki podlędźwiowe. Dzięki zastosowaniu podwójnego sprężynowania oraz funkcji spania z obszernym pojemnikiem na pościel, sofa może służyć także do wypoczynku nocnego.

Do małego salonu

Narożnik Fit to wybór idealny dla osób, które od mebla oczekują dużej funkcjonalności przy kompaktowych wymiarach. Siedziska wsparte podwójnym sprężynowaniem, silikonowe wypełnienie oparcia oraz regulowane zagłówki zapewnią wygodę dziennego wypoczynku. Narożnik posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel.

Prosta, nowoczesna sofa

Costa 3F to 3-osobowa sofa z funkcją spania. Jest prosta w formie i nowoczesna. 

Do przestronnego salonu

To propozycja nawet do aranżacji bardzo przestrzennego wnętrza. Składający się z brył modułowych Heaven można konfigurować w dowolne układy, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zarówno kompaktowej sofy, jak i przestronnego narożnika. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także