×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
TV w salonie. Zobacz najpopularniejsze meble RTV

TV w salonie. Zobacz najpopularniejsze meble RTV

Autor: Marta Ustymowicz
10 sie 2015 09:21
Aktualizacja: 11 sie 2015 08:00

Nowoczesne meble RTV pozwalają nie tylko wygodnie ustawić telewizor, ale również go pięknie wyeksponować. Zobacz najciekawsze meble RTV dostępne w polskich sklepach.

Telewizor to dziś nieodłączny element wyposażenia salonu. Pełni nie tylko funkcje praktyczne, ale również estetyczne, bowiem coraz częściej stanowi nowoczesną dekorację. Wszystko za sprawą mebli RTV, które potrafią pięknie telewizor wyeksponować.

Wśród najpopularniejszych modeli mebli, na których możemy ustawić odbiornik, są niskie szafki RTV. Zawierają one najczęściej szufladki lub odkryte półki, w których można umieścić płyty DVD czy drobne akcesoria, np. piloty. Wysokość mebla jest niewielka, dzięki czemu ustawiony naprzeciw sofy telewizor znajduje się dokładnie na wysokości oczu odbiorcy. To najlepsze rozwiązanie, bowiem oglądając telewizję powinniśmy patrzeć na wprost. Telewizor umieszczony zbyt wysoko może powodować szybsze zmęczenie wzroku. 

Jeśli potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania, lepszym rozwiązaniem może okazać się specjalna meblościanka RTV, która zapewnia dużą ilość półek i szafek. Telewizor można w niej ustawić lub powiesić na specjalnym panelu. Nie wiercąc otworów w ścianie. Rozwiązanie takie wymaga jednak umieszczenia mebla w jednym, konkretnym miejscu. Ciężko go przestawić, a jego duże rozmiary zajmują często całą ścianę. Jeśli lubimy przestawiać meble w domu co jakiś czas, lepiej sprawdzą się klasyczne szafki RTV lub meble modułowe. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także