PARTNER PORTALU
Uchwyty do mebli dziecięcych - jak stworzyć bajkową przestrzeń

Uchwyty do mebli dziecięcych - jak stworzyć bajkową przestrzeń

Autor: mg
12 cze 2019 15:58

Oryginalne uchwyty do mebli dziecięcych są świetnym sposobem na ciekawą dekorację pokoju. Dzięki nim będziemy mogli bez problemu odświeżyć wnętrze bez wysokich kosztów.

Każdemu rodzicowi zależy, by pokój jego dziecka był na swój sposób wyjątkowy i oryginalnie zaaranżowany. Trzeba jednak pamiętać, że przestrzeń, w której dziecko spędzi dużą część swojego życia, ucząc się każdego dnia nowych rzeczy, musi być przede wszystkim funkcjonalna. Ciekawość świata cechuje każdego malucha, szczególnie w pierwszych latach jego życia. Nie będzie zapewne przestrzegać wtedy zasad związanych z bezpiecznym użytkowaniem sprzętów, trzeba więc postawić na solidnie rozwiązania. W pierwszej kolejności musimy więc zadbać o jakość materiału, z którego wykonane są wszelkie otaczające go sprzęty, w tym także uchwyty i gałki. Metalowe, ceramiczne czy drewniane warianty powinniśmy odstawić na bok – świetnie zastąpią je wykonane z gumy. To alternatywa, która zapewnia wysoką wytrzymałość i jest bezpieczna w eksploatacji.

Uchwyty do mebli dziecięcych mogą przybierać najróżniejsze formy. Do pokoju dziewczynki nadają się na przykład te w kształcie jednorożców, obłoków. gwiazdek czy serduszek. Z kolei w pokoju chłopca sprawdzą się zgeometryzowane formy klocków, a nawet gałki w kształcie piłki. Dzięki temu wystrój w pełni odda wszystko to, co aktualnie fascynuje małego lokatora.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także