×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Usiądź wygodnie... pufy, worki, stołki i inne komfortowe siedziska

Usiądź wygodnie... pufy, worki, stołki i inne komfortowe siedziska

Autor: bm
02 lut 2018 08:45

Pasują zarówno do sypialni, jak i do salonu czy pokoju dziecka. Zazwyczaj lekkie i mobilne, można łatwo i szybko przestawiać je z miejsca na miejsce. Pufy, fotele - worki, tapicerowane stołki - to siedziska, które dobrze jest mieć zawsze pod ręką...

Pufy, ławki i stołki to meble, które mogą być integralną częścią kolekcji meblowych, ale równie dobrze mogą być samodzielnymi elementami, różniącymi się kolorystyką, materiałem i formą od pozostałych mebli. Gdy nie są potrzebne, można je ukryć pod stolikami i ławami bądź ustawić w dogodnym miejscu przy łóżku lub nocnej szafce. W razie potrzeby mogą też pełnić funkcję dodatkowych miejsc do przechowywania podręcznych drobiazgów. Przydają się w każdym wnętrz, zwłaszcza że łatwo je przenosić i ustawiać tam, gdzie są w danej chwili najbardziej potrzebne. 

Puf to siedzisko, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, ale też spełni swoją rolę w miejscach użyteczności publicznej, takich, jak: showroomy, hotele, poczekalnie, czy biura. Oryginalne wzornictwo i topowe nazwiska projektantów sprawiają, że puf odgrywa obecnie znaczącą rolę we wnętrzach, w których się pojawia. Może być tradycyjnym miejscem do spoczynku, siedziskiem, ale bywa, że traktujemy go jak podnóżek, czy nawet stolik kawowy. Puf jako niezastąpiony dodatek do sofy i fotela jest uzupełnieniem wielu kolekcji. To swoista "kropka nad i” każdego wnętrza. W zależności od wystroju wnętrz możemy wybrać modele charakteryzujące się prostą, subtelną formą bądź też takie, które posiadają stylizowane wykończenia, a ich siedziska są tapicerowane tkaniną dekoracyjną.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także