Wybieramy wygodną sofę. Poznaj zalety modułów

Wybieramy wygodną sofę. Poznaj zalety modułów

Autor: Marta Ustymowicz
02 paź 2014 20:44

Sofa to bez wątpienia najważniejszy mebel w salonie. Na rynku jest tak wiele modeli, że czasem ciężko się na coś zdecydować. Najwięcej możliwość aranżacji w salonie dają jednak bez wątpienia sofy modułowe.

Coraz częściej wśród narożników, które cieszą się dużą sprzedażą i popularnością w salonach meblowych są te, które zamiast jednej bryły mebla podzielone zostały na moduły. To praktyczne rozwiązanie w szczególności dla tych klientów, którzy nie chcą standardowej sofy lub „polują” na naprawdę duży model. Dzięki łączeniu ze sobą modułów, które bardzo często są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby jeszcze precyzyjniej tworzyć niebanalne formy, z łatwością można stworzyć sofę, która jest dopasowana do potrzeb użytkownika. Zasada jest prosta: to mebel ma być dla człowieka, a nie odwrotnie. Modułowe sofy są takim rodzajem mebla, który można postawić zarówno w małym mieszkaniu w bloku, jak i w salonie przestronnego domu. 

Modułowość mebli ma świetlaną przyszłość. To nie tylko wygoda i nowoczesność, ale także możliwość dopasowania mebla do indywidualnych potrzeb, a to akurat jest obecnie najbardziej pożądaną cechą. Meble dzięki modułom, które można ze sobą dowolnie łączyć dając ogromną swobodę ustawienia. Różne wielkości modułów znacznie to ułatwiają i są w stanie sprostać niemal każdemu aranżacyjnemu pomysłowi. Wygody dodają także regulowane zagłówki, które pozwalają się wygodnie oprzeć. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także