PARTNER PORTALU
Wygodna szafa. Zobacz jak urządzić jej wnętrze

Wygodna szafa. Zobacz jak urządzić jej wnętrze

Autor: Marta Ustymowicz
02 paź 2015 08:34

Jeśli marzysz o wygodnej i funkcjonalnej garderobie, a nie wiesz jak ją urządzić, zobacz nasze propozycje.

Duża i funkcjonalnie urządzona garderoba, to marzenie niejednej kobiety. Mebel ten przyda się nie tylko w sypialni, ale również w salonie lub przedpokoju. Aby był praktyczny i pomieścił wiele rzeczy wystarczy wyposażyć go w nowoczesne systemy organizacji. 

Projektując garderobę warto przyjrzeć się ubraniom, jakie posiadamy. Czy więcej ich wieszamy na wieszakach, czy też składamy na półkach. Poznanie odpowiedzi, da nam jasny obraz tego, jak powinno wyglądać wnętrze naszej szafy. Dużą ilość sukienek, marynarek czy koszul zawieszonych na drążkach ciężko jest zmieścić w wąskiej szafie. Aby to zrobić warto zastosować drążki z wysięgnikiem, które zapewniają swobodny dostęp do ubrań zawieszonych nawet bardzo wysoko. Dzięki specjalnemu drążkowi, będziemy mogli obniżyć wieszaki do optymalnej wysokości i zdjąć ubranie, którego aktualnie potrzebujemy. Ten rodzaj systemów organizacji pozwala zamontować kilka drążków na odzież w jednej szafie. 

Nie można zapominać także o szufladach, które są niezastąpione, jeśli chcemy utrzymać w szafie porządek. Na buty sprawdzą się szuflady z przeźroczystym frontem, za którym widać jakie kryje się obuwie. Alternatywą do przechowywania butów mogą być także specjalne wieszaki, wysuwane spod półek. Do posegregowania krawatów czy bielizny warto zastosować szuflady z przegródkami w szachownicę. Równie dobrze sprawdzą się również metalowe kosze. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także