Wyjątkowy fotel Uni. Za jego design odpowiada znany ukraiński projektant!

Wyjątkowy fotel Uni. Za jego design odpowiada znany ukraiński projektant!

Autor: Ewa Kozioł
24 cze 2022 10:39

Fotel Uni zachęca do relaksu. Jest wygodny i uniwersalny. Idealnie sprawdzi się w salonie, w sypialni, ale też w kawiarni czy biurze. Powstał dzięki współpracy marki Nobonobo z ukraińskim projektantem Stasem Litvinovem.

Fotel UNI to wielozadaniowy projekt autorstwa ukraińskiego designera, Stasa Litvinova. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi świetnie sprawdzi się zarówno w domowych aranżacjach, jak i w przestrzeniach komercyjnych – kawiarniach czy biurach. Opcja wyboru tkaniny obicia pozostawia również wiele możliwości personalizacji i dostosowania mebla do własnego wnętrza. Wypełnienie z polistyrenu i poliestrowych włókien silikonowych zapewnia przestrzenność wyrobu, puszystość i sprężystość.

UNI to doskonałe połączenie zalet pufy i fotela – obłe kształty i miękka forma zachęcają do relaksu. Z kolei konstrukcja z metalowej ramy tworzy sylwetkę mebla i służy jako podparcie podczas siadania.

Stas Litvinov Studio to pochodzące z Charkowa biuro projektowe oferujące prosty i uczciwy design. W swoich projektach kieruje się maksymą, że produkt powinien być tym, do czego został stworzony. Fotel czy duża sofa powinny służyć odpoczynkowi. Stas Litvinov uważa, że w obecnym świecie konsumpcjonizmu należy tworzyć produkty, które zasługują na prawo do istnienia, a jeżeli nie wpisują się w tymczasowe trendy, to mają potencjał, aby stać się ponadczasowymi klasykami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także