×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wyspa kuchenna na... tarasie - z czego ją wykonać

Wyspa kuchenna na... tarasie - z czego ją wykonać

Autor: mg
12 sie 2019 08:16

Zewnętrzne kuchnie podbijają serca sympatyków gotowania na świeżym powietrzu. W Polsce bardzo chętnie grillujemy, dlatego warto zainstalować na tarasie wyspę kuchenną. Podpowiadamy, z jakiego materiału można ją wykonać.

Wyspę można zaopatrzyć w szafki, szuflady, naczynia, by mieć pod ręką wszystkie najważniejsze akcesoria, kiedy zjawią się goście lub - po prostu - podczas szykowania obiadu dla najbliższych.

W kuchni można też zabudować grill. Gotowanie w ogrodzie stanie się wówczas jeszcze łatwiejsze. Podobnie jak sprzątanie po sesji z pieczonym mięsem i sałatkami. Do skonstruowania zewnętrznej kuchni można wykorzystać płyty z konglomeratu kwarcytowego.

Blaty wykonane z płyt kwarcytowych są higieniczne, nie nasiąkają wodą, są odporne na zadrapania, zarysowania, plamy, naturalne zabrudzenia, a nawet bakterie. Dzięki bezspoinowym łączeniom nie ma mowy o zaleganiu resztek. Blat wystarczy czyścić zwykłym środkiem i wodą, więc uprzątnięcie go po rodzinnym przyjęciu zajmie moment.

Co ważne, blaty wytwarzane są w wielu kolorach, wykończone na błysk lub matowo, więc w bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na preferowany styl wykończenia wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także