×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Zielona sofa w salonie: trzy pomysły ze sklepu. Super!

Zielona sofa w salonie: trzy pomysły ze sklepu. Super!

Autor: Justyna Łotowska
13 marz 2023 19:13

Podoba Ci się zielona kanapa w salonie? Wybraliśmy trzy pomysły, dwa do 1500 zł i jeden droższy. Który to Twój ulubiony? Może masz ochotę tak urządzić swój salon?

Nasz pierwszy pomysł to dwuosobowa sofa Parup, idealna do małych mieszkań. Wyróżnia ją ponadczasowe wzornictwo z delikatnymi detalami, takimi jak lamówki wokół podłokietników i drewniane nogi. Nogi pozostawiają przestrzeń pod sofą, aby nadać jej przewiewny wygląd i ułatwić sprzątanie.

Sprężyny kieszeniowe to trwałe rozwiązanie, które sprawia, że sofa zachowuje zarówno swój kształt, jak i komfort na wiele lat. Pokrycie jest wykonane z poliestrowej tkaniny Vissle, barwionej w masie. Jest to trwały materiał o gładkim splocie i ładnym efekcie dwubarwnym. Pokrycie jest łatwe do utrzymania w czystości, gdyż można je zdejmować i prać w pralce.

Cena: 1399 zł. Sprzedaż IKEA

Sofa Parup. Cena: 1399 zł. Sprzedaż IKEA
Sofa Parup. Cena: 1399 zł. Sprzedaż IKEA

Kolejny pomysł na tanią zieloną kanapę do salonu to Jattebo, moduł sofy 3,5-os z szezlongiem. Ma prosty kształt o czystych liniach, jest miękka, wygodna – i praktyczna ze schowkiem pod siedziskiem.

Moduły można dowolnie połączyć, stworzyć dużą lub małą sofę, która będzie idealnie do Ciebie pasować, oraz dodawać kolejne elementy, gdy Twoje potrzeby się zmienią.

Cena: 7497 zł. Sprzedaż: IKEA

Sofa modułowa Jattebo. Cena: 7497 zł. Sprzedaż: IKEA
Sofa modułowa Jattebo. Cena: 7497 zł. Sprzedaż: IKEA

Ostatni pomysł to Lyckesele Lovas, sofa 2-osobowa rozkładana. Dodatkowe pokrycia na zmianę oznaczają, że z łatwością można odmienić wygląd zarówno sofy, jak i pokoju. Można łatwo zmienić w podwójne łóżko.

Cena: 1399 zł. Sprzedaż: IKEA

Sofa dwuosobowa Lyckesele Lovas. Cena: 1399 zł. Sprzedaż: IKEA
Sofa dwuosobowa Lyckesele Lovas. Cena: 1399 zł. Sprzedaż: IKEA

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także