×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Bezpieczna praca na wysokości

Bezpieczna praca na wysokości

Autor: Katarzyna Zacharewicz-Łukaszuk
16 sie 2019 08:00

Marek Banach, kierownik działu obsługi klienta firmy Krause podkreśla że "barierki systemowe, które nie tylko są wyposażeniem samych produktów, ale zabezpieczają także miejsce pracy oraz komunikację na placu budowy, stanowią środek ochrony zbiorowej o ogromnej skuteczności i wszechstronnym zastosowaniu".

Zarówno normy, jak i rozporządzenia oraz przepisy BHP nakładają na producentów drabin, pomostów i rusztowań określone wymagania w zakresie konstrukcji oraz oferowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo. Do najskuteczniejszych z pewnością należą barierki systemowe, które nie tylko są wyposażeniem samych produktów, ale zabezpieczają także miejsce pracy oraz komunikację na placu budowy, stanowiąc środek ochrony zbiorowej o ogromnej skuteczności i wszechstronnym zastosowaniu. Zgodnie z wymaganiami muszą mieć wysokość 1,1 m i być wyposażone w listwę ochronną na wysokości kolan. Do produkcji naszych rozwiązań wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które sprawdzają się w trudnych warunkach pracy, oraz wyposażamy je w innowacyjne systemy zwiększające komfort i bezpieczeństwo, takie jak antypoślizgowe stopnie, stopki oraz platformy robocze, centralny hamulec w urządzeniach jezdnych, pałąk oraz łańcuch ochronny czy wysokie na 150 mm listwy przypodłogowe oraz odpowiednie stabilizatory.

O efektywnym zapewnieniu bezpieczeństwa na budowie będą rozmawiali eksperci podczas nowego eventu Grupy PTWP - 4 Buildings (15-17 listopada 2019 r., Katowice)!

ZAREZERWUJ TERMIN NA 4BUILDINGS: 15-17 LISTOPADA 2019 r., MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH WWW.4BUILDINGS.PL</h4

Komentarze

Zaloguj się