PARTNER PORTALU
Wiosna z Arbet'em w branży ociepleń

Wiosna z Arbet'em w branży ociepleń

Autor: Wojciech Napora
08 kwi 2019 08:16

Czy wybrać szary styropian czy biały, jakie są zalety ocieplania styropianem, jak zadbać o czyste powietrze? To przykłady niektórych pytań, które przedstawicielom producenta styropianu zadają inwestorzy i wykonawcy. Każdej wiosny w Polsce odbywają się liczne imprezy branżowe, pozwalające na dialog pomiędzy wykonawcami a inwestorami. Dzięki współpracy z partnerami FS ARBET regularnie uczestniczy w takich imprezach: ostatnio w targach, szkoleniach i piknikach. Tam też odpowiadamy na takie pytania.

Dzięki współpracy z Extradach Fabryka znów pojawiła się na Targach Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz Bud-Gryf & Home. W poprzednich latach również byliśmy na takich imprezach z Extradachem. Targi pozwalają spotkać potencjalnych inwestorów, zainteresowanych ciekawymi informacjami, np. dotyczącymi celowości używania szarego styropianu.

Piknik

Składy i markety budowlane BAT z Lęborka (Grupa PSB) ponownie zaprosiły przedstawicieli biura handlowego ARBETu na swój cykliczny, wiosenny piknik. Impreza na wolnym powietrzu przyciągnęła i klientów detalicznych i przedstawicieli firm wykonawczych. Pytano o biały oraz szary styropian oraz o cechy innych produktów.

Szkolenie

HAMMER-POL z Pucka z kolei zadbał o szkolenie dla wykonawców. Przedstawiono tam firmom informacje dotyczące produktów, które mogą być używane w pracach budowlanych, a także założenia programu „Czyste Powietrze”. Szkolenie prowadzili przedstawiciele trzech firm:

Hoch – producent kominów;
Kreisel – producent chemii budowlanej;
oraz FS ARBET – producent Prawdziwego Styropianu.

To tylko niektóre z imprez, w których przedstawiciele Fabryki uczestniczyli tej wiosny. Dalsze przed nami. Przed nami, już w maju, również ważna impreza dla środowiska ociepleń – VI Międzynarodowa Konferencja ETICS.

Źródło: Arbet.

Czytaj także: Czego oczekują goście targów od producentów?

Komentarze

Zaloguj się