PARTNER PORTALU
Budowa domu. Od projektu do realizacji. Powierz ją architektom!

Budowa domu. Od projektu do realizacji. Powierz ją architektom!

Autor: Ewa Kozioł
26 wrz 2022 13:51

Budowa domu to proces długi, skomplikowany i zabierający duża czasu. Jak sobie z nim poradzić i nie zwariować? Dobrym rozwiązaniem jest powierzenie całego procesu specjalistom.

Nowa Norma to wspólne, nowatorskie przedsięwzięcie architektów Karola Nieradka i Gawła Biedunkiewicza. Duet ten bierze na siebie cały trud budowania, oferując kompleksową usługę, której efektem jest gotowy dom klasy premium. Jest to dom powielony, powstały w ramach sprawdzonego projektu, do tego piękny i ekologiczny.

– Misją firmy Nowa Norma jest to, by dom stał się dobrem, które można nabyć, a nie wypracować – twierdzą architekci, którzy zmieniają standardy budowy domów jednorodzinnych.

Nowa Norma w sposób innowacyjny podchodzi do projektowania i realizacji budynku. Zapewnia klientowi pełen pakiet: projekt domu, komplet niezbędnych dokumentów, rzetelnego kierownika budowy, sprawdzone ekipy budowlane i fachowy nadzór. Budynek jest wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje: wodno-kanalizacyjną, deszczową, elektryczną, centralnego ogrzewania i wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Wykorzystywanie do budowy domu elementów prefabrykowanych i ustandaryzowanie detali usprawnia cały proces, optymalizuje czas realizacji i gwarantuje wysoką jakość budynku. Dobór materiałów jest zgodny z zasadami zrównoważonego budownictwa i spełnia najwyższe proekologiczne wymogi. Elegancja naturalnych materiałów, prosta forma budynku, dużo światła dziennego we wnętrzach – to najważniejsze założenia projektu. 

Droga do posiadania własnego lokum, dzięki współpracy z firmą Nowa Norma, jest prosta i krótka. Pierwszy etap stanowi personalizacja wybranego przez inwestora wariantu budynku. Kolejny, w który przyszły właściciel nie jest angażowany, to uzyskanie wszelkich pozwoleń i skompletowanie koniecznej dokumentacji. Następną fazą procesu jest montaż budynku pod okiem kadry inżynierskiej. Efekt: inwestor otrzymuje klucze do domu, wraz z pozwoleniem na jego użytkowanie.

Za innowacyjnością rozwiązań firmy Nowa Norma i nowoczesnym podejściem do budownictwa jednorodzinnego stoją wiedza i doświadczenie założycieli. Duet Nieradka i Biedunkiewicz w swojej działalności nawiązuje do najcenniejszych zdobyczy współczesnej architektury, odwołując się m.in. do dokonań Le Corbusiera, i na bieżąco śledzi najnowsze trendy. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także