PARTNER PORTALU
Dom dla rodziny. Zobacz piękny i przytulny projekt

Dom dla rodziny. Zobacz piękny i przytulny projekt

Autor: Ewa Kozioł
21 wrz 2020 15:11

To piękny dom w stylu śródziemnomorskim. Projekt będzie świetnym wyborem dla rodziny, która stawia na funkcjonalność i uwielbia jasne, przytulne wnętrza pełne naturalnego światła.

Projekt domu Tymon G1 swoim stylem nawiązuje do słonecznego klimatu Prowansji, łącząc to, co najlepsze w tradycji z nowoczesnością. Prosta, oszczędna bryła z dachem bez okapu została wzbogacona atrakcyjnymi detalami. Od frontu dom zdobi pergola akcentująca strefę wejściową, od stronu ogrodu fasadę dekoruje pergola tarasowa, która dzięki praktycznemu zadaszeniu pozwala przyjemnie wypocząć na świeżym powietrzu nawet podczas kapryśnej pogody. Elegancki charakter całości podkreśla efektowna elewacja z klinkieru, która będzie cieszyć swoim pięknym wyglądem i trwałością przez lata.

Wygody i funkcjonalny

Układ pomieszczeń domu podzielony został na czytelne strefy użytkowe. Na parterze znajduje się rodzinny salon połączony z jadalnią i tarasem, a także duża kuchnia z podręczną spiżarnią. W zacisznej części parteru mieszczą się dwie sypialnie oraz duża garderoba i łazienka.

Na poddaszu do dyspozycji właścicieli jest główna sypialnia, łazienka oraz komfortowa pracownia, zapewniająca ciszę i spokój. Wszystkie pomieszczenia w domu zostały optymalnie doświetlone, dzięki czemu wnętrze jest jasne, pogodne i bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu. 

Dane projektu

powierzchnia użytkowa: 141,43 m² (+4,72 m² kotłownia)
kubatura: 587,07 m³
powierzchnia zabudowy: 184,29 m²
powierzchnia garażu: 30,75 m²
powierzchnia dachu: 125,00 m²
kąt nachylenia dachu: 45 stopni
wysokość domu: 8,68 m
minimalne wymiary działki: 14,11 x 14,59 m

Szacunkowe koszty realizacji:

stan surowy otwarty: 281.697 zł netto
stan surowy zamknięty: 346.704 zł netto

Projekt został wykonany w pracowni Archipelag

Polecamy także Nowoczesny dom z dwoma tarasami. Piękny projekt!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także