×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Domy bez pozwolenia na budowę: 7 ciekawych projektów do 35 m2

Domy bez pozwolenia na budowę: 7 ciekawych projektów do 35 m2

Autor: Justyna Łotowska
08 paź 2020 10:26

Domy letniskowe w czasach pandemii przeżywają prawdziwy renesans popularności! Wielu producentów oferuje nowoczesne, często modułowe i ładne projekty całorocznych domów do 35 m2, które można postawić na działce wyłącznie na podstawie zgłoszenia. Pokazujemy 7 ciekawych projektów wraz z kosztami ich budowy!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego niektóre domy  można budować bez pozwolenia na budowę, jedynie na podstawie zgłoszenia budowy. Do kategorii tej należą przede wszystkim wolnostojące domy o powierzchni zabudowy do 35 m2.

Zobacz również: Mały i tani dom: 10 ekonomicznych projektów na małą działkę + koszty budowy

Popularne niegdyś domki letniskowe zdecydowanie powróciły do łask po wybuchu pandemii, kiedy wielu z nas zostało skazanych na przymusowy pobyt w czterech ścianach. Okazało się, że własny domek na działce za miastem, prosty i tani w budowie, nie wymagający pozwolenia, to przedmiot pożądania wielu z nas, nawet jeśli ma tak mały metraż jak 35 metrów. W końcu wiele z oferowanych (za ciężkie pieniądze!) przez deweloperów mieszkań w centrach miast może się pochwalić nie większą powierzchnią. Mały domek okazuje się kuszącą alternatywą dla tych, którzy chcą wypocząć i dla tych, którzy mogą pracować zdalnie i chcieliby to robić w otoczeniu zieleni. Nic więc dziwnego, że w ofercie wielu firm znaleźć można ciekawe, nowoczesne, nierzadko mobilne i modułowe projekty domów do 35 metrów. Pokazujemy wam 7 projektów, które skradły nasze serca!

Czytaj też: Dom w cenie mieszkania. 15 projektów z kosztami budowy

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także