Fantastyczny dom Adama Levine'a z zespołu Maroon 5. Klasa!

Fantastyczny dom Adama Levine'a z zespołu Maroon 5. Klasa!

Autor: Justyna Łotowska
11 kwi 2022 13:50

Jak mieszka wokalista zespołu Maroon 5 i wielka gwiazda amerykańskiej muzyki? Ta rezydencja ma wszystko, o czym moglibyście zamarzyć. Zaprojektowano ją w stylu południa USA. Jak wam się podoba?

Lider zespołu Maroon 5, Adam Levine oprócz lukratywnej kariery jako wokalista inwestuje także w nieruchomości. Piosenkarz w 2014 roku ożenił się z południowoafrykańską supermodelką Behati Prinsloo, z którą ma dwójkę dzieci. Para właśnie zakupiła były dom aktora Roba Lowe'a w Montecito o powierzchni 1,4 hektara za 52 miliony dolarów.

Nie jest to pierwszy dom Adama Levina - piosenkarz od 2012 roku kupił ich już 7, z czego większość sprzedał z wielkim zyskiem. Co stanie się z jego nową rezydencją w Montecito? Czas pokaże. 

Dom w stylu kolonialnym - 

Dom  o powierzchni 3 tys. m2 został zbudowany w 2009 roku i zaprojektowany przez architekta Dona Nulty'ego tak, aby przypominał miejsce urodzenia Roba Lowe'a - Charlottesville w stanie Wirginia. Wystrój domu to jasne, białe wnętrza wypełnione kalifornijskim słońcem i widokiem na Ocean Spokojny. Dom ma sześć sypialni, jedenaście łazienek, duże, otwarte pokoje dzienne, ogromną, białą  kuchnię rodzinną, oddzielną kuchnię dla gości, winiarnię, wiele pomieszczeń mieszkalnych i jadalnych, profesjonalne kino.

Dodatkowe detale, takie jak sklepione sufity,  niestandardowa stolarka i okna panoramiczne dodają architektonicznego uroku. W budynku znajduje się również biuro, biblioteka i pokój muzyczny z barem oraz bawialnia. W całym domu znajduje się dziewięć wewnętrznych kominków, w tym jeden w apartamencie głównym. Na zewnątrz znajduje się salon z kominkiem opalanym drewnem, staw koi, duży basen, kort tenisowy z tarasem widokowym, trawniki i ogrody z drzewami i ogrodem warzywnym. Na terenie posiadłości nie zabrakło basenu i spa, domku dla gości z dwiema sypialniami, domku przy basenie z jedną sypialnią i pomieszczeniami dla personelu oraz kuchni na świeżym powietrzu.

Kim są Adam Levine i Behati Prinsloo

Behati Prinsloo zdobyła sławę jako Aniołek Victoria's Secret w 2009 r. i często otwierała ich pokazy mody na wybiegu. Wystąpiła również w teledysku Maroon 5 Girls Like You z 2018 roku wraz z mężem, ich najstarszą córką i dwoma tuzinami innych gwiazd. Najnowszym przedsięwzięciem biznesowym Adama i Behati jest firma produkująca tequilę, Calirosa, która weszła na rynek w zeszłym roku. Levine, jako frontman zespołu Maroon 5, zdobył wiele nagród: trzy Grammy, trzy American Music Awards, MTV Video Music Award i World Music Award. Levine zrobił sobie przerwę od prawie 10-letniej pracy jako trener w programie The Voice.

Zdjęcia: The Agency 2019
Źródło: toptenrealestatedeals.com

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także