PARTNER PORTALU
Mały dom: idealne 112 metrów z pięknym tarasem

Mały dom: idealne 112 metrów z pięknym tarasem

Autor: Katarzyna Masłowska
18 marz 2020 10:30

Simon IV G2 to nowoczesny dom parterowy, w którym znakomicie odnajdą się miłośnicy jasnych wnętrz w harmonii z ogrodem. Zobaczcie jak pięknie można urządzić 112 m2. Taras w tym projekcie to prawdziwa perełka!

Prosty, piękny, ponadczasowy

Simon IV G2 to prosty, a jednocześnie niebanalny dom, który zaskoczy Was swoim pogodnym wnętrzem. Projekt udowadnia, że nawet na małej powierzchni, dzięki umiejętnemu strefowaniu można zaplanować funkcjonalną przestrzeń, w której wygodnie zamieszka czteroosobowa rodzina.

Zobacz także: Nowoczesny dom połączony z naturą – zobacz piękny projekt!

Od frontu niepozorny i skromny, całe swoje piękno odsłania od strony ogrodu, gdzie wszystkie spojrzenia kradnie efektowny taras z kominkiem. Urok projektu to także zasługa elewacji oraz szerokich przeszkleń, dzięki którym niemal w każdym miejscu domu mieszkańcy mają zagwarantowany stały kontakt z otaczającą ich naturą.

Idealna parterówka dla rodziny 2+2

Wnętrze domu zostało czytelnie podzielone na strefy. W lewym skrzydle mieści się rodzinna część wspólna – salon połączony z jadalnią oraz spora kuchnia z wyspą i podręczną spiżarnią. Urządzona na otwartej powierzchni strefa dzienna oferuje szerokie możliwości aranżacyjne.

To Cię zainteresuje: Baterie do kuchni. 12 propozycji producentów

Ciekawym rozwiązaniem jest narożny kominek, który pozwala cieszyć się blaskiem paleniska z kilku stron. Po rozsunięciu drzwi tarasowych ta część domu powiększa się o dodatkową strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu. Taras został częściowo osłonięty, dzięki czemu można z niego korzystać również w mniej pogodne dni. W prawym skrzydle znajduje się zaciszna strefa nocna – trzy sypialnie (każda z dużą szafą-garderobą) oraz dwie łazienki.

Architekci z Pracowni Archipelag zadbali również o odpowiedni kształt strefy komunikacyjnej, w której wygospodarowali tak potrzebne w każdym domu miejsce do przechowywania. Projekt uzupełnia kotłownia o pow. ponad 7 m2, a także garaż na dwa samochody. Dom Simon IV G2 to maksimum wygody i komfort własnej, niezależnej przestrzeni w cenie mieszkania. Polecamy bardzo!

Koszt budowy stan deweloperski bez instalacji: 349 800 zł

Autor: Anna Czyż

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także