×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesny dom. Piękny i wygodny. Zobacz świetny projekt!

Nowoczesny dom. Piękny i wygodny. Zobacz świetny projekt!

Autor: Ewa Kozioł
13 gru 2021 18:52

Dom typu stodoła ma powierzchnię 131 metrów kwadratowych. Jest wygodny, ma zadaszony taras, obszerny salon, antresolę i saunę. Budynek będzie wyposażony w najnowsze, energooszczędne technologie w zakresie ogrzewania wentylacji i elektryki. 


Dom typu stodoła to dom rekreacyjny, gościnny i wypoczynkowy. Zostanie zbudowany w ogrodzie w  sąsiedztwie domu mieszkalnego inwestorów. Będzie to azyl dla gości oraz dla samych właścicieli w letnie miesiące, kiedy można przyjemnie spędzać czas na zadaszonym tarasie z przyjaciółmi czy z rodziną. Spotkanie w gronie najbliższych mogą się też przenieść, jeśli pogoda nie dopisze, do przestronnego wnętrza dom. Znajduje się tu duży salon z kuchnią, zapewniający miejsce na wspólne gotowanie, rozmowy, oglądanie filmów i meczów. Goście będą mieli do dyspozycji jeszcze sypialnię, a dla dzieci przewidziano przestrzeń do spania na anteresoli. W zimniejsze dni domownicy oraz goście mogą korzystać z przydomowej sauny.

Konstrukcja budynku jest stalowa, dzięki czemu będzie go można szybko zbudować. Nowoczesną bryłę pięknie zdobi elewacja wykończona drewnianą i ceramiczną okładziną. Dom zostanie wyposażony także w najnowsze, energooszczędne technologie w zakresie ogrzewania, wentylacji i elektryki. Właściciele zdecydowali się na pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, fotowoltaikę oraz inne systemy z zakresu budownictwa niskoenergetycznego.

Powierzchnia użytkowa domu: 131,50  m²

Powierzchnia zabudowy: 121,00 m²

Kubatura: 755 m³

Projekt: ENDE marcin lewandowicz, www.ende.com.pl

Wizualizacje: Łukasz Preiss

Zobacz także Bardzo mały dom w lesie. Ma zaledwie 30 mkw. Jest świetny!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także