PARTNER PORTALU
Piękna elewacja domu. Pomaluj ją dobrą farbą!

Piękna elewacja domu. Pomaluj ją dobrą farbą!

Autor: Ewa Kozioł
19 maj 2022 09:55

Pięknie wykończona elewacja jest ozdobą domu. Niestety zmienna pogoda oraz zewnętrzne zanieczyszczenia mogą niekorzystnie wpływać na jej kondycję. Warto więc zadbać o to, aby przez lata prezentował się estetycznie.

Oddziaływanie wilgoci czy słońca, a także osadzające się na jej powierzchni zanieczyszczenia sprawiają, że fasada z czasem niszczeje odbierając urok przydomowej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem będzie odnowienie elewacji odporną na warunki atmosferyczne Jedynką Fasadową. Farba zapewni nie tylko długotrwały efekt dekoracyjny, ale i piękne wykończenie w wymarzonym kolorze. Dostępna jest bowiem w siedmiu modnych, gotowych tonacjach, a także w bieli z możliwością barwienia na ponad 230 odcieni.

Klasyczna biel i szarości to modny duet, który świetnie sprawdzi się na elewacjach współczesnych domów. Kontrastowe kolory i geometryczna bryła budynku będą ujmować jednocześnie prostotą i elegancją. Ciekawym pomysłem będzie pokrycie w całości grafitowym kolorem większego fragmentu fasady, np. wysuniętego garażu, co zaakcentuje nowoczesny charakter domu.

Na tle bujnej zieleni wyjątkowo efektownie będzie prezentować się dom w kremowych barwach. W promieniach słońca delikatny ecru z palety Jedynka Fasadowa na elewacyjnej ścianie jeszcze bardziej zyska na lekkości i wdzięku. Ciemnoszary dach, a także ramy okien i drzwi w korespondujących tonach dodadzą całości wyrazu i podkreślą wysmakowany styl przestrzeni.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także