Tak mieszkają gwiazdy. Zjawiskowy dom Cindy Crawford nad oceanem

Tak mieszkają gwiazdy. Zjawiskowy dom Cindy Crawford nad oceanem

Autor: Justyna Łotowska
22 marz 2022 15:12

Jak lubi mieszkać słynna supermodelka Cindy Crawford? Luksusowo, ale blisko natury. Zaglądamy do jej rezydencji w Malibu. Jak wam się podoba?

Cindy Crawford była jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych supermodelek lat 80. i 90. Pojawiała się na okładkach ponad 500 magazynów, w tym Vogue, Elle i Cosmopolitan, a także chodziła po wybiegach dla takich marek jak Versace, Ralph Lauren oraz Dolce & Gabbana.

Była konsekwentnie zaliczana do najpiękniejszych kobiet na świecie. Występowała również w telewizji, grała w teledyskach dla takich artystów jak George Michael, Bon Jovi i Taylor Swift, a także wyprodukowała własną linię filmów do ćwiczeń. Po stracie brata w wieku 10 lat, który zachorował na białaczkę, Cindy skupiła się w swojej działalności charytatywnej na leczeniu tej choroby. Do dziś jest członkiem zarządu organizacji Ronald McDonald House Charities oraz Multiple Myeloma Research Foundation.

Jak mieszka Cindy Crawford - dom na klifie w Malibu zachwyca!

Posiadłość w Malibu na spektakularnym klifie została właśnie wystawiona na sprzedaż za 99,5 miliona dolarów. Odosobniona rezydencja znajduje się za bramą, tuż nad plażą El Sol w Malibu. Prywatna ścieżka prowadzi w dół do plaży z białym piaskiem, dostępnej tylko dla kilku okolicznych rezydencji. Dom został tak  zaprojektowany, aby wykorzystać panoramiczny widok na wybrzeże. Stare drzewa, w tym oczywiście palmy otaczają dom, nadając mu spokojny, naturalny charakter.

Dwupiętrowa rezydencja w stylu śródziemnomorskim, z czerwonym dachem, ma powierzchnię blisko 700 mkw. Na głównym piętrze znajduje się elegancki otwarta przestrzeń z dużym pokój z salonem, jadalnią i kuchnią. Rozsuwane, sięgające od podłogi do sufitu szklane drzwi zapewniają wspaniałe widoki na ocean, plażę i linię brzegową oraz otwierają się na okrągły taras z paleniskiem.

W głównej sypialni znajduje się kominek i kącik wypoczynkowy, a także dwie łazienki z hydromasażem i garderobą. Są tu też inne udogodnienia: sala gimnastyczna i prywatne kino, korty tenisowe, spektakularny basen i spa oraz rozległe tarasy.

Malibu to, jak głosi napis na tablicach, "21 mil czystego piękna" wzdłuż wybrzeża Kalifornii, na zachód od Los Angeles. Dawniej było to senne nadmorskie miasteczko. W ostatnich latach powstały tu spektakularne rezydencje i ekskluzywne sklepy. Miasto jest niezwykle popularne wśród celebrytów. Wśród jego mieszkańców są między innymi Leonardo DiCaprio, Miley Cyrus, Jack Nicholson, Paris Hilton, Britney Spears i Cher.

Zdjęcia: Coldwell Banker

Zródło: TopTenRealEstateDeals.com

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także