Tani dom. Wszystko o budowie ekonomicznego i ekologicznego domu na 4DD!

Tani dom. Wszystko o budowie ekonomicznego i ekologicznego domu na 4DD!

Autor: Ewa Kozioł
25 lis 2021 15:13

Jak zbudować dom tani w eksploatacji? Jakie nowinki technologiczne możesz wykorzystać przy budowie domu, by był energooszczędny i bardziej eko? O tym w gronie ekspertów będziemy rozmawiać podczas Dni Otwartych 4 Design Days. Zapraszamy!

Budowa domu to długi, ale i bardzo kosztowny proces. W dobie wciąż szalejących cen materiałów staje się jeszcze większym obciążeniem finansowym. Nic więc dziwnego, że szukamy rozwiązań, które pomogą zbudować dom dobrze i zbyt mocno nie nadwyrężą założonego budżetu. Równie ważny jest wybór rozwiązań i produktów, dzięki którym dom będzie energooszczędny i bardziej eko, bo to gwarancja niskich kosztów utrzymania. I właśnie to tym będziemy rozmawiać podczas tegorocznej edycji 4 Design Days w Katowicach. Zapraszamy na sesję "Tani dom – zbuduj go z nami!", która odbędzie się podczas Dni Otwartych – w sobotę 29 stycznia 2022 roku.

W gronie znakomitych ekspertów zastanowimy się jak zbudować dom energooszczędny, który będzie tani w eksploatacji. Podpowiemy, jakie rozwiązania, technologie i materiały są obecnie dostępne na rynku, ile kosztują i które z nich warto wziąć pod uwagę. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą są z nami architekci, projektanci oraz producenci. Jeśli planujesz budowę domu to koniecznie musisz spotkać się z nim podczas 4 Design Days. 

4 Design Days, po edycjach online w 2021 roku, wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach! To będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. Przed nami cztery dni – od 27 do 30 stycznia 2022 roku, a ostatnie dwa dni (sobota 29 i niedziela 30 stycznia) to tradycyjnie Dni Otwarte, w których czekamy na wszystkich, którzy chcą znaleźć inspirację do swoich wnętrz! 

W PROGRAMIE DNI OTWARTYCH 4 DESIGN DAYS ZAPLANOWALIŚMY TEŻ:

1. Najpiękniejsze polskie wnętrza

Cykl prezentacji, w którym najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych projektów wnętrz ostatnich lat. Od małych kawalerek po imponujące lofty czy apartamenty – każdą przestrzeń można zaprojektować dobrze, a realizacje, które razem z ich twórcami przybliżymy, są tego najlepszym dowodem.

2. Social Cities

Od dziecka do seniora, od skatera do matki z wózkiem – mieszkańcy aglomeracji w rozmowach z urzędnikami, urbanistami, architektami o jakości przestrzeni publicznej. Jak tworzyć supermiasta do życia i spędzaniu czasu wolnego.

3. Scena polskiego rzemiosła

Są zdolni, kreatywni i nagradzani nie tylko w kraju, ale i za granicą. Polscy projektanci pokazują, że rzemiosło znad Wisły to nasza najlepsza wizytówka. Inspirujące rozmowy z ciekawymi artystami, rzemieślnikami o tym, jakie były początki ich biznesów i skąd czerpali inspiracje. Jak to się robi, czego unikać, gdzie tkwi potencjał – o tym wszystkim w naszych spotkaniach na scenie.

4. Designerskie domy

Najlepsi polscy architekci opowiedzą o swoich wybitnych, ciekawych i nagradzanych projektach domów jednorodzinnych. Pokażemy, jakie są dziś trendy w architekturze mieszkaniowej w Polsce i na świecie oraz zdradzimy kulisy powstawania najpiękniejszych projektów domów w Polsce.

5. Najciekawsze projekty wnętrz ostatnich lat

Przedstawimy kulisy powstawania najciekawszych projektów wnętrz ostatnich lat. Od małych kawalerek po imponujące lofty czy apartamenty – każdą przestrzeń można zaprojektować dobrze, a realizacje, które razem z ich twórcami przybliżymy, są tego najlepszym dowodem.

6. ABC DIY – wiele rzeczy możesz zrobić sam! To łatwiejsze niż myślisz, ale musisz wiedzieć o kilku zasadach.

7. Pchli Targ by 4DD – Daj drugie życie swoim "gratom"

Organizatorem 4 Design Days jest GRUPA PTWP – wydawca specjalistycznych portali biznesowych, m.in. propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator spotkań biznesowych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Więcej: www.4dd.pl

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także