×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Zobacz projekt

Autor: Wojciech Napora
09 sie 2019 11:00

Prezentowany „Dom w goździkowcach (G2A)” to projekt nowoczesnego budynku jednorodzinnego z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem. To projekt z kategorii: domy tanie w budowie, uwzględniono w nim ekonomiczne w realizacji rozwiązania architektoniczne. Powierzchnia domu wynosi 157,08 m kw. + garaż 41,60 m kw. + kotłownia 7,82 m kw.

 • Dane Techniczne:
 • Kubatura986.84 m³
 • Powierzchnia użytkowa157.08 m²
 • Powierzchnia garażu41.60 m²
 • Powierzchnia zabudowy148.78 m²
 • Wysokość kalenicy8.68 m
 • Kąt nachylenia dachu min40 °
 • Szerokość działki23.70 m
 • Długość działki19.20 m
 • Koszt projektu3260 PLN

Dzięki ciekawej kompozycji elewacji prosta bryła „Domu w goździkowcach (G2A)” zyskała bardzo atrakcyjny wygląd. Jasny tynk urozmaicono okładziną w modnym grafitowym kolorze, która harmonijnie komponuje się ze stolarką oraz dachówką. Detalem, który zwraca uwagę, jest duże, narożne okno, zaakcentowane wysunięciem z linii elewacji. Taras przesłonięto nowoczesną pergolą, tworząc atrakcyjne miejsce relaksu na świeżym powietrzu. Mieszkańcy mogą zaaranżować tutaj letnią jadalnię.

Strefa dzienna to komfortowa przestrzeń, której odpowiednio rozmieszczone przeszklenia zapewniają doskonale doświetlenie. Otwarty na taras salon z wygodnym zestawem wypoczynkowym zaprasza domowników do wspólnego relaksu. W pobliżu mieści się jadalnia z widokiem na ogród, natomiast przestrzeń kuchni została wizualnie wyodrębniona poprzez odpowiednie ułożenie zabudowy. W jej programie przewidziano obszerne blaty robocze, wysoką zabudowę, a także praktyczną spiżarnię.

Zaprojektowany na parterze dodatkowy pokój doskonale sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia dla gości, atrakcyjności dodaje mu otwarcie na taras. Na parterze mieści się także naturalnie doświetlona łazienka z prysznicem, a przez wiatrołap zapewniono mieszkańcom szybki dostęp do garażu i dalej do kotłowni na paliwo stałe. Garaż jest obszerny, można w nim wygodnie parkować dwa samochody, przewidziano tu także miejsce do przechowywania sprzętów ogrodniczych lub sportowych.

W strefie prywatnej domu na poddaszu zaprojektowano cztery wygodne i pięknie doświetlone sypialnie. Wśród nich znajduje się pokój rodziców, posiadający pojemną garderobę. Druga, wspólna dla wszystkich domowników garderoba dostępna jest z holu, obok niej znajduje się komfortowa łazienka, a duża pralnia z miejscem do suszenia i prasowania dopełnia program poddasza.

Zobacz również wizualizacje wnętrz „Domu w goździkowcach (G2A)”

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także