PARTNER PORTALU
Akustyczne wymagania stawiane przegrodom wewnętrznym

Akustyczne wymagania stawiane przegrodom wewnętrznym

Autor: Radosław Zieniewicz
06 sie 2019 11:00

Maciej Januszewski, Kierownik Produktu, Siniat mówi o wymaganiach stawianych dla ścian działowych w zakresie izolacyjności akustycznej, które znajdziemy w Polskiej Normie PN-B-02151-3:2015-10. W bardzo czytelny sposób specjaliści z firmy Siniat opracowali „piramidę klasyfikacyjną” w odniesieniu do wyżej wspomnianej normy.

Dokładne wymagania dla ścian działowych w zakresie izolacyjności akustycznej w postaci współczynnika R’A1 wprowadza Polska Norma PN-B-02151-3:2015-10. W bardzo czytelny sposób specjaliści z firmy Siniat opracowali „piramidę klasyfikacyjną” w odniesieniu do wyżej wspomnianej normy. Na jej podstawie zobrazowano wymagania dla poszczególnych przegród w zależności od wysokości parametrów izolacyjności akustycznej R’A1 w odniesieniu do graficznych wizualizacji różnego typu obiektów budowlanych m.in. budynków administracyjnych, budynków jedno- i wielorodzinnych.

O rozwoju nowoczesnych rozwiązaniach poprawiających akustykę wnętrz będą rozmawiali eksperci podczas nowego eventu Grupy PTWP- 4 Buildings (15-17 listopada 2019 r., Katowice)!

ZAREZERWUJ TERMIN NA 4BUILDINGS: 15-17 LISTOPADA 2019 r., MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH WWW.4BUILDINGS.PL

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także