Bezokapowy system rynnowy wzbogacony o narożniki

Bezokapowy system rynnowy wzbogacony o narożniki

Autor: Radosław Zieniewicz
03 lip 2017 09:12

System rynnowy Galeco został wzbogacony o nowe elementy. Na życzenie inwestorów i dekarzy firma Galeco wprowadziła do oferty narożnik wewnętrzny i zewnętrzny do maskownicy doczołowej.

System Galeco Bezokapowy został stworzony z myślą o najnowszych trendach architektonicznych. Znajduje on zastosowanie w projektach domów, w których okap kończy się na równi ze ścianą zewnętrzną budynku.  

Efektywny i estetyczny

W systemie Galeco Bezokapowy rury spustowe o prostokątnym kształcie montowane są
w warstwie ocieplenia. Wysoka szczelność rozwiązania wraz z innowacyjnym profilem zapewniają efektywność w odprowadzaniu wody oraz ochronę przed zalaniem.

System bezokapowy stanowi wysokiej jakości uzupełnienie projektów spod znaku skandynawskiego designu, gdzie dominuje wyrazista linia i minimalizm. Dostępne w kolorze czarnym i grafitowym elementy doskonale współgrają z najmodniejszymi odcieniami oblachowania dachowego i okiennego, dzięki czemu architekt z łatwością zaprojektuje spójny, harmonijny wygląd elewacji.

Na życzenie

Na życzenie fachowców korzystających z systemu bezokapowego, firma Galeco wprowadziła nowe elementy – narożnik wewnętrzny i zewnętrzny. Łuki są zagięte pod kątem 90°.

Pomogą one w bezproblemowym montażu maskownicy doczołowej w załamaniach budynku i na dachach wielospadowych. W ten sposób każdy fragment systemu rynnowego będzie gładko połączony, tworząc eleganckie i oryginalne wykończenie.

Dowiedz się, kiedy trzeba montować nasady kominowe.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także