Energia błękitu. Płytki ceramiczne

Energia błękitu. Płytki ceramiczne

Autor: Wojciech Napora
03 kwi 2017 07:15

Modernistyczna kolekcja płytek ściennych Laterizio to propozycja do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Fascynujące oceaniczno-miętowo-błękitne dekory, dzięki swej wyrazistości, sprawdzą się w prostych minimalistycznych aranżacjach.

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz to sposób na stworzenie harmonijnego, a zarazem energetycznego wnętrza. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią świat fantazji i nie boją się realizowania marzeń.

Cyfrowe grafiki szklanych insert dają atrakcyjny wizualny efekt 3D. Jednocześnie podkreślają przestrzeń, dzięki temu zasługują przede wszystkim na miejsce w przestronnych pomieszczeniach, zwłaszcza w kuchni, salonie i łazience.

Bazowymi płytkami kolekcji są białe i szare kafle o wymiarach 30 x 60 cm i delikatnej grafice inspirowanej naturalnymi materiałami oraz nawiązujące do nich płytki połogowe Lateriz w formacie 40 x 40 cm.

Uzupełniają je dekoracyjne inserta szklane w trzech wersjach graficznych, szklana listwa z wzorem korespondującymi dekorów oraz mozaika z drobnymi błękitnymi akcentami.

Różnorodność elementów kolekcji Laterizio pozwala bawić się energetyczną kolorystyką i kreować oryginalne aranżacje pełne świeżości i harmonii.

Kolekcja Laterizio/Lateriz

Format podstawowy: płytka ścienna 30 x 60 cm, płytka podłogowa 40 x 40 cm.
Elementy uzupełniające: inserta szklane A,B i C 30 x 60 cm, listwa szklana 7 x 60 cm, mozaika 29,8 x 29,8 cm.
Kolorystyka: Bianco, Grys.
Powierzchnia: matowa.
Rodzaj: płytki ścienne, płytki podłogowe.
Przeznaczenie: łazienka, kuchnia, salon.
Do zastosowania: we wnętrzach.
Cena brutto: płytka ścienna 72,57 zł/m2, płytka podłogowa 70,11 zł/m2, inserta szklane A, B, C 147,60 zł/sztuka, listwa szklana 49,20 zł/sztuka, mozaika cięta 61,50 zł/sztuka. 
Gwarancja: 7 lat.
Producent: Ceramika Paradyż.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także