PARTNER PORTALU
Garderoba, do której można wejść

Garderoba, do której można wejść

Autor: Wojciech Napora
26 cze 2017 19:35

Walk-in to najbardziej praktyczny i atrakcyjny rodzaj garderoby. Największą jej zaletą jest oczywiście ogromna ilość miejsca do przechowywania ubrań i akcesoriów. Odnalezienie konkretnej rzeczy nie stanowi problemu, ponieważ wszystkie są uporządkowane i zawsze w zasięgu wzroku.

Duża garderoba, do której można wejść, jak do pokoju, to marzenie niejednej kobiety. Taką wygodę oferuje model walk-in, czyli pomieszczenie z systemem regałów, do którego prowadzą przesuwne drzwi.

Rozwiązania typu walk-in dedykowane są do mieszkań o sporym metrażu, w których możemy przeznaczyć na garderobę osobne pomieszczenie, albo połączyć ją z sypialnią lub łazienką. W każdym przypadku najważniejsze jest funkcjonalne rozplanowanie jej układu oraz eleganckie wykończenie. Do tego typu garderób naszym klientom polecamy elegancki regał Legno. A jako zamknięcie pomieszczenia z garderobą wielkoformatowe drzwi przesuwne wypełnione przydymionym szkłem - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Raumplus Polska

Czytaj także: Postaw na szafy

System Legno umożliwia zabudowanie trudnych przestrzeni, takich jak narożniki pomieszczeń i skosy. Regał wykonany jest z płyty o grubości 25 mm, dzięki czemu szerokość pojedynczego segmentu może sięgać 120 cm. Wśród stosowanych wykończeń są: naturalny fornir, lakier i nowoczesne laminaty o fakturze drewna.

Bogate wyposażenie wewnętrzne każdorazowo dobierane jest do potrzeb użytkownika. Należą do niego: przeszklone szuflady, wysuwne wieszaki na spodnie i półki na odzież oraz ustawione pod kątem półki na buty. Garderoba wyposażona jest również w ledowe oświetlenie montowane w półkach, drążkach lub w formie pionowych listew na krawędziach mebla. Oświetlenie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również efektownie podkreśla architektoniczną formę mebla. Widoczna na zdjęciach garderoba Legno wyposażona jest w najnowsze drzwi przesuwne S1200.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także