×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Książka „10 mitów inteligentnych domów” 

Książka „10 mitów inteligentnych domów” 

Autor: Wojciech Napora
10 paź 2019 17:00

Czy ktoś jeszcze nie słyszał o inteligentnych domach? To coraz popularniejszy temat medialny. Pełen jest jednak wielu błędnych naleciałości i fałszywych opinii. Omawiając 10 najpopularniejszych mitów, Maciej Turski przekazuje czytelnikom rzetelną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w branży smart-home.

Czy staniesz się niewolnikiem własnego domu? Czy hackerzy stanowią realne zagrożenie dla domów smart? Co stanie się, gdy zabraknie Internetu w nowoczesnym domu? Ta książka zmieni Twoje spojrzenie na dostępne dzisiaj możliwości. Proste porady, jak zwiększyć bezpieczeństwo, oszczędności i komfort mieszkania mogą pomóc nawet sceptykom. Jest to jedyna książka w Polsce, która w przystępny – nie techniczny – sposób opisuje zastosowanie rozwiązań smart home.

W czwartek, 19 września br. odbyła się premiera książki Macieja Turskiego pod tytułem „10 mitów inteligentnych domów”. Jest to nowa edycja książki, uzupełniona o szereg dodatkowych materiałów przydatnych inwestorom i wszystkim osobom zaangażowanym w proces budowy domu.
Z okazji premiery książki odbyło się spotkanie branżowe, podczas którego zaproszeni goście wysłuchali rozmowy Macieja z Hernanem Gomezem, architektem Studia Gomez na temat wykorzystania rozwiązań smart w projektach architektonicznych oraz obejrzeli występ gościa specjalnego – komika Jacka Stramika. 

Książka „10 mitów inteligentnych domów” dostępna będzie w internetowych księgarniach od początku listopada.

O inteligentnych domach będziemy mówić w trakcie 4Buildings w dniach 15 - 17 listopada 2019 roku w Katowicach. Zapraszamy.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także