×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Listwa, sprawdzone i funkcjonalne dopełnienie podłogi

Listwa, sprawdzone i funkcjonalne dopełnienie podłogi

Autor: Radosław Zieniewicz
Dodano: 29 marz 2017 14:19

Urządzanie mieszkania to setki rozmaitych decyzji, z których część ma naszym zdaniem kluczowe znaczenie dla wystroju wnętrza, a inne w natłoku spraw zwyczajnie bagatelizujemy. Mechanizm ten doskonale widać na przykładzie podłogi i listew przypodłogowych.

Wybór tej pierwszej podłogi bywa jedną z najważniejszych chwil podczas aranżacji domowej przestrzeni, a o funkcjonalnej i estetycznej listwie często (i niesłusznie!) zapominamy.

Tak jak nieodpowiednia kolorystyka lub rysunek podłogi mogą zniweczyć wszystkie późniejsze starania o piękny wystrój, tak nieodpowiednio dobrane listwy sprawią, że nawet najbardziej efektowny panel czy deska znacznie stracą na swoim blasku.

W przypadku listew najlepiej postawić na funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania, które dodatkowo nie wywrócą do góry nogami naszego budżetu remontowego.

Tak postawionym zadaniom z pewnością sprosta listwa przypodłogowa Flex od kilku lat jeden z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii. Z czego wynika jej popularność?

To listwa bardzo prosta i intuicyjna w montażu, dzięki czemu nie będziemy musieli wzywać fachowca, aby zainstalować ją w naszym mieszkaniu. Flex to dobry wybór dla posiadaczy małych dzieci czy zwierząt domowych.

Listwa jest odporna na zarysowania, dobrze znosi też ewentualne uderzenia podczas przesuwania mebli czy odkurzania.

Dużą jej zaletą jest też wodoodporność. Podczas mycia podłogi, nie absorbuje wody i w przeciwieństwie do np. listew drewnianych czy MDF nie odkształca się i nie puchnie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także