PARTNER PORTALU
Malowanie łazienki - sposób na szybką metamorfozę

Malowanie łazienki - sposób na szybką metamorfozę

Autor: Wojciech Napora
28 maj 2019 17:00

Przemalowanie ścian w łazience nie wymaga wielkich przygotowań, a może sprawić, że jej wnętrze zmieni się nie do poznania. Trzeba jednak pamiętać, że powierzchnie w tym miejscu są wyjątkowo narażone na szkodliwe działanie pary wodnej oraz na zabrudzenia, warto zatem wybrać specjalne, dedykowane do tego pomieszczenia farby.

Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji. Pomieszczeniem wyjątkowo „opornym” na takie zmiany jest często łazienka, której remont kojarzy się ze skomplikowanymi i kosztownymi pracami. Niesłusznie. Wystarczy jeden weekend, by nasza łazienka zyskała zupełnie nowy styl.

Produkty z linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom sprawdzą się w szczególności właśnie w łazienkach, kuchniach czy korytarzach. Ich formuła zapewnia odpowiednią ochronę przed pleśnią i wilgocią. Farby cechują się pierwszą klasą odporności na szorowanie na mokro, co znacznie ułatwia utrzymanie ścian w czystości, z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych. Nie trzeba się bowiem obawiać, że usuwanie zabrudzeń spowoduje powstanie przetarć czy przebarwień.

Jeśli mamy ochotę zmienić w pomieszczeniu coś więcej, ale chcemy uniknąć problematycznych prac, dobrym pomysłem jest wprowadzenie do wystroju nowych dodatków, np. ozdobnych gałek do mebli, obrazków czy roślin.

Czytaj także: Dyskretny odpływ w nowoczesnej łazience. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także