Meble do spersonalizowanych wnętrz

Meble do spersonalizowanych wnętrz

Autor: Wojciech Napora
26 cze 2017 16:50

Proste rozwiązania bywają najlepsze. Zasada ta dotyczy także designu. Klienci coraz chętniej sięgają po proste, funkcjonalne produkty. Oto kolekcja mebli, która dobrze wpisuje się w zasadę prostego i praktycznego urządzania wnętrz.

Nazwa kolekcji - Simple - oznacza prostotę, którą można określić mianem fenomenu współczesności. Wraz z dwoma innymi, rozpoczynającymi się na literę “s” hasłami - slow i silence - tworzącą nową hierarchię wartości współczesnego, świadomego klienta. Na pierwszym planie znajduje się w niej człowiek, ze swoim indywidualnym gustem, potrzebami, historią. Przedmioty, którymi się otacza, sprzyjają celebrowaniu bliskich mu wartości: wolności, wygody, spokoju, kreatywności.

Rodzina mebli Simple pozwala wcielić w życie tę zyskującą na popularności filozofię i tworzyć wnętrza spersonalizowane, elastyczne, umożliwiające odnajdywanie wewnętrznej równowagi, ale przede wszystkim mądre.

Na Kolekcję Simple składa się pełen wachlarz produktów, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia domowe: salon, sypialnię, przedpokój, gabinet, czy pokój młodzieżowy. Meble można samodzielnie kreować, wybierając barwę korpusu, frontu, dobierając nóżki i uchwyty. W ramach jednej bryły można zdecydować się na jeden lub zmiksować cztery dostępne w kolekcji kolory - biel, szarość, czerń i ciepłą fakturę drewna.

Czytaj także: Na co zwrócić uwagę wybierając szafę.

Dzięki pełnej swobodzie możemy tworzyć wnętrza o wystroju monochromatycznym lub bawić się, tworząc rozmaite kolaże kolorystyczne. Charakter kompozycji zawsze pozostanie spójny i harmonijny. Specjalny konfigurator dedykowany linii Simple pomoże zrealizować naszą koncepcję, skomponować wymarzony mebel lub wyposażenie do całego domu w czterech prostych krokach.

Rodzina Simple została zaprojektowana nie tylko z myślą o walorach estetycznych, seria wprost kipi od inteligentnych, ułatwiających codzienne funkcjonowanie rozwiązań. Stoi za nią misja promowania wysokich standardów i odpowiedzialności projektowej. Jej autorka - Marta Krupińska - stworzyła Simple, bazując na kanonie - 10 zasadach dobrego designu sformułowanych przez Dietera Ramsa. Dzięki złożonemu procesowi przygotowań i analiz Simple to nie tylko meble, ale przestrzeń, czas, energia, nad którymi pomagają zapanować.

Wśród ciekawych udogodnień  znajdziemy sprytny stolik kawowy ze skrytką na ładowarki czy piloty. Zbieraczy płyt i sprzętu muzycznego zachwyci szafka, która pomieści całkiem sporą kolekcję, a do tego skrzętnie ukryje mało efektowne zasilacze i kable. Wielbicieli wielofunkcyjnych mebli oczaruje stół, który z 4-osobowego bez trudu zmienia się w 12-osobowy. Posiadacze małych sypialni z pewnością docenią szafę z harmonijkowymi drzwiami, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu.

Nocne marki polubią szafkę nocną, w której dyskretne oświetlenie zapala się, kiedy otwieramy szufladę. Majstersztykiem zarówno dla małych, jak i dużych użytkowników jest zaś biurko z idealnie dostosowaną ilością półek, szuflad i listwą funkcyjną, która organizuje podręczne przybory.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także