Meble subtelnie udekorowane

Meble subtelnie udekorowane

Autor: Radosław Zieniewicz
18 kwi 2017 18:01

W czasach gdy każdy chce więcej, bardziej i mocniej... coraz częściej próbujemy uciec od mainstreamowego przekazu w stronę piękna bardziej ulotnego i delikatniejszego. Takiego, które nie wysuwa się na pierwszy plan walcząc o uwagę, ale zachwyca spokojem i ciszą.

Obrazy otaczają nas dziś ze wszystkich stron. Nieustannie digitalizujemy i ulegamy digitalizacji. Robimy i zamieszczamy w sieci setki zdjęć.

O wiele więcej oglądamy każdego dnia - w pracy, w drodze do niej i gdy wracamy do domu, podczas leniwego wieczoru w kinie, a także przed domowym telewizorem. W tak głośnym i zróżnicowanym informacyjnym szumie, coraz mniej rzeczy naprawdę przykuwa naszą uwagę, zatrzymuje na dłużej, zmusza do refleksji. Jednocześnie, coraz mniej obrazów potrafi sprawić, że w ich towarzystwie czujemy się dobrze i bezpiecznie.  

Tworząc przestrzeń nam przyjazną coraz chętniej sięgamy więc po kolory i wzory, które pozwolą nam poczuć się komfortowo.

Delikatne i komfortowe

Nowa propozycja Interprint - pochodzący z kolekcji Six Pack dekor Nairo, to właśnie oferuje. Nie znajdziemy w nim śladów magicznych zaklęć, ani prób przekroczenia granic. Choć jest oryginalny w wyrazie, nie szokuje. Wzór ten pokazuje piękno proste i zwyczajne, a jednak - tak wyjątkowe.

Delikatne jak płatki kwiatów, tak samo subtelne i kruche. Tu nie ma miejsca na mocne akcenty. Słoje tworzą kompozycję naturalną i neutralną, zachęcającą do odpoczynku. Zainspirowany rysunkiem kasztanowca Nairo pełen jest harmonii. Szeroka gama naturalnych niuansów ukrytych w układzie słojów i kwiatach, podkreślona jest kolorystyką - przenikającymi się ciepłymi brązami i jasnymi szarościami.

Nairo najlepiej poczuje się w towarzystwie barw równie dyskretnych - bieli, pastelowego różu, łagodnej szarości. Stworzy z nimi ciekawe kompozycje do pokojów dziennych - salonów i jadalni, a także do sypialni i domowych biur. Zwyczajny - niezwyczajny urok takich zestawień warto docenić...

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także