×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Nowoczesne okna. Poznaj dobre rozwiązania

Nowoczesne okna. Poznaj dobre rozwiązania

Autor: Wojciech Napora
09 sie 2019 17:00

Twój telefon ma moc obliczeniową większą niż miał cały program kosmiczny Apollo. Maszyny mogą się od siebie nawzajem uczyć, bez pomocy człowieka. Digitalizacja i wirtualna rzeczywistość wywierają na nas wpływ zdecydowanie większy niż kiedyś elektryfikacja. Nowoczesna technologia na stałe zagościła w naszym codziennym życiu, które zmienia się szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Zienia się wiele. A co z oknami?

Dawniej okna były „zwyczajnymi oknami”. Dziś dbają o nasz komfort, bezpieczeństwo oraz zapewniają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Właśnie takie są okna REHAU.

 

Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.

REHAU Smart Guard – prewencyjna ochrona przeciwwłamaniowa

Nowa technologia na dobre wkroczyła do naszego życia, dlaczego nie wykorzystać jej w oknach? Smart Guard to rozwiązanie, które nie tylko ma wykryć potencjalnego włamywacza, ale i odstraszyć go i zapobiec włamaniu. Zamontowany w ramie okna inteligentny czujnik wykrywa obecność intruza. Najpierw pojawia się ostrzeżenie wizualne – migające czerwone diody LED, gdy ten nie wycofa się i spróbuje sforsować okno i dotknie je włączy się bardzo głośna syrena alarmowa. Jest to więc zupełnie nowatorskie podejście do ochrony domu, w przeciwieństwie standardowych alarmów.

RAU-FIPRO X

Podobają Ci się duże przeszklenia? Nam również. Więcej naturalnego światła, a także więcej przestrzeni w domu możemy uzyskać dzięki RAU-FIPRO X. To profile wzmacniane włóknem szklanym zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Dotychczas włókno szklane było wykorzystywane w produkcji samolotów czy znane z wyścigów F1, dziś ten materiał jest w zasięgu Twojej ręki. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym widokiem bez podziałów skrzydła i z wąskimi profilami, które nie zabierają światła.

KALEIDO WOODEC

Liczy się pierwsze wrażenie – także w przypadku okien. Drewno czy PVC? Dotyk natury czy bezproblemowe użytkowanie na lata? Nie wiesz, co wybrać? Od dziś nie musisz się zastanawiać. Wystarczy, że dotkniesz KALEIDO WOODEC...Przeżyjesz zaskoczenie – KALEIDO WOODEC sprawi, że niemal nie odróżnisz okien PVC od drewnianych. W dodatku nie musisz martwić się o ich pielęgnację czy konieczność impregnowania. Nowe, matowe okleiny, ze strukturą prawdziwego drewna, zmienią Twoje okna na lata.

Wszystkie okna są od lat takie same? Nie, nie wszystkie. Okna REHAU to okna odkrywane na nowo. Odkryj je z nami.

Sprawdź więcej klikając tutaj

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także