×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Postaw na prysznic z funkcją masażu

Postaw na prysznic z funkcją masażu

Autor: Radosław Zieniewicz
Dodano: 25 maj 2017 11:17
Zaktualizowano: 26 maj 2017 06:58

Nie każdy z nas ma czas i środki, aby korzystać z masaży w salonach i gabinetach SPA. Na szczęście dzięki odpowiednio zaprojektowanym słuchawkom prysznicowym możemy z powodzeniem wykonywać je we własnej łazience.

Oferta zestawów natryskowych dostępnych na rynku armatury łazienkowej jest naprawdę ogromna. Ich różnorodna forma i „masujące” funkcje sprawiają, że bez trudu znajdziemy zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Ciepły, letni deszcz!

Dla wielu z nas gorący prysznic pod koniec dnia jest idealnym sposobem na pozbycie się stresu i rozluźnienie napiętych mięśni. Na krótkie, chociażby kilkuminutowe odprężenie ciała z pomocą mocniejszego strumienia wody może pozwolić sobie każdy, kto ma w łazience kabinę prysznicową lub wannę.

Zmęczony całodniowymi wyzwaniami organizm najlepiej odpocznie dzięki zmiennej sile natrysku i możliwości regulacji wypływającej wody. Podczas prysznica warto wykorzystać słuchawkę z funkcją „bubble”– w krótkiej chwili poczujemy się jak podczas prawdziwego masażu, a  tworzące się wodne „bąbelki” dadzą nam namiastkę ciepłej kąpieli w jacuzzi.

Uff, jak gorąco!

Nieco chłodniejsza woda przyniesie wiele korzyści dla organizmu, szczególnie latem, albo o poranku, gdy potrzebujemy szybkiego pobudzenia do działania, zwiększenia aktywności umysłu i poprawy koncentracji. Podczas  porannego prysznica śmiało włączmy chłodną wodę, choćby na ostatnie dwie minuty – w ten sposób natychmiast się obudzimy.

Nagła zmiana temperatury zahartuje, przyspieszy przemianę materii, a z pomocą słuchawki z funkcją „rain” lub „massage” - pomoże zwalczyć cellulit i  pobudzi nasze krążenie. Aby uzyskać efekt dodatkowego dotlenienia skóry, możemy stosować naprzemiennie zimny i ciepły strumień.

Im więcej tym lepiej 

Zestawy prysznicowe marki Cersanit to nowoczesne propozycje dla osób pragnących korzystać z funkcji masażu wodą w zwykłej kabinie natryskowej lub wannie. Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na kąpiel, z pewnością opłaci się zakup prysznica z słuchawką wielofunkcyjną. Dzięki możliwości regulacji, zadziałamy na skórę aż na siedem różnych sposobów, w zależności od osobistych upodobań.

Mocny strumień „massage” pobudzi krążenie, „rain” orzeźwi i wzmocni, „bubble” – cudownie zrelaksuje, a „mist” odświeży delikatną wodną mgiełką. Poszczególne funkcje można też ze sobą łączyć, aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. To nie wszystko – ekologiczna wersja regularnego strumienia „eco” (w zestawach Modi, Vibe i Senti) ograniczy zużycie wody o połowę, a funkcja Cersanit Turbo Air (w modelu Senti) umożliwi dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody.

Poznaj proste triki na wizualne powiększenie niewielkiej łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także